logo
A Spor HD
Retrobet TV ile Canlı maç izle
00:05Los Angeles Ram - San Francisco 4 |N|Canlı
00:05Denver Broncos - New Orleans Sai |N|Canlı
00:00Fenerbahce - Besiktas - Bein HD |N|Canlı
00:00SSPOR 2 - Bundesliga |N|Canlı
00:00SSPORT 1 - Premier League |N|Canlı
00:00Smart Spor - La Liga HD |N|Canlı
23:15Jocoro - SonsonateCanlı
23:10Defensa y Justi - Central Córdoba |N|Canlı
23:00UD Las Palmas - Sporting de Gij |N|Canlı
23:00America des Cayes - Triomphe Athletic ClubCanlı
23:00Cosmopolites - Juventus des CayesCanlı
23:00St. Etienne - Lille (beIN SPORTS HD 4)Canlı
23:00Real Sociedad - Villarreal (spor SMART HD)Canlı
23:00Saint-Étienne - Lille |N|Canlı
23:00Cosenza - Salernitana |N|Canlı
23:00S.C. Braga - Farense |N|Canlı
23:00Orlando City - New England Rev |N|Canlı
22:45Real Sociedad - VillarrealCanlı
22:45Braga - FarenseCanlı
22:45Napoli - Roma (beIN SPORTS HD 3)Canlı
22:45Napoli - Roma |N|Canlı
22:30Napoli - RomaCanlı
01:00Baltimore - Violette
01:00Club Deportivo Olimpia - Club Deportivo Honduras Progreso
01:00Puerto Golfito - Cariari Pococí
01:20Boca Juniors - Newell's Old Boys
01:30Club Independiente Santa - Deportivo Pasto
02:00Barcelona Sporting Club - Club Social y Deportivo Macará
02:00Real C.D. España - Motagua
02:00Costa del Este - Club Deportivo Plaza Amador
02:00Club Atlético Boston River - Club Nacional Montevideo
02:00Atlético Club Mineros de Guayana - Deportivo Lara
02:45Club Guaraní - Sportivo Luqueno
03:00Platense Puerto Cortes - Lobos UPNFM
03:00Zamora - Portuguesa
03:30Cruz Azul - Tigres de la UANL
03:30Club Atlético Huracán - Club Atlético Patronato
03:30Club Atlético Lanús - Talleres de Córdoba
04:00Columbus Crew - Nashville
04:00Deportes Tolima - Junior de Barranquilla
10:00Şahter Karağandı - Tobol Kostanay
10:00Kızıljar - Astana
10:00Okjetpes - Ordabası
13:00Beijing Guoan - Seoul
13:00Tokyo - Ulsan Hyundai
13:00Alashkert - Van
13:30Esteghlal Molasani - Havadar
14:00Nyva Ternopil - Metallist 1925
14:00Kremin Kremenchuk - Volyn Lutsk
14:00Mykolaiv - Krystal Kherson
15:00Taraz - Kayrat
15:00Jetısu - Kaspiy
15:00Sumqayit - Gabala
15:00Ballkani - Arberia
15:00Drenica Skënderaj - Llapi Podujeve
15:00Csikszereda Miercurea Ciuc - Batrana Doamna
15:00Sloga Kraljevo - Novi Boegrad
15:00Prykarpatye - Hirnyk-Sport
15:30Lokomotiv Gorna Oryahovitsa - Ludogorets
15:30Rudeš - Osijek
15:45Persepolis - Shahr Khodro
16:00Chiangrai United - Melbourne Victory
16:00Shanghai Shenhua - Perth Glory
16:00Campo Grande - Queimados
16:00Mesquita - Barcelona Esporte Clube
16:00Machine Sazi - Gohar
16:00Biashara United Mara - Azam
16:00Club Plaza Colonia de Deportes - Club Atlético Torque
16:00Potencia - La
16:05Foolad Khuzestan FutbolClub - Aluminium Arak
16:30Deportes Copiapo - Club de Deportes Santa Cruz
17:00Ajman Club - Wasl
17:00Fujairah - Jazira Club
17:00FC - North East United
18:00Adanaspor - Boluspor
18:00Vitoria de Sernache - Leiria
18:00Ave - Fafe
18:00Proleter Novi - Javor Ivanjica
18:00Radnički Niš - Vojvodina
18:00Spartak Zdrepceva - Radnik Surdulica
18:30Etar 1924 Veliko Tarnovo - Tsarsko Selo Sofia
18:30Eindhoven - Cambuur
19:00Omonia - Ermis Aradippou
19:00Pietà Hotspurs - Marsaxlokk
19:00Universidad San Martín - Club Cienciano Cusco
19:00Benfica - Varzim
19:30Kayserispor - Fatih Karagümrük (beIN SPORTS HD 2)
19:30Sivasspor - Göztepe (beIN SPORTS HD 1)
19:30Kayserispor - Fatih Karagümrük
19:30Sivasspor - Göztepe
20:00Sharjah - Shabab Al-Ahli Dubai
20:00Hatta Club - Khor Fakkan
20:00Lechia Gdańsk - Lech Poznań
20:30Hapoel Bnei Lod - Ironi Or Yehuda
20:30Apollon Smyrni - Volos
20:30Leicester City - Fulham
20:30Torino - Sampdoria
20:30Leicester City - Fulham (S SPORT HD)
20:30Torino - Sampdoria (beIN SPORTS HD 3)
20:45Avranches - Mans
20:45Utrecht - Telstar
21:00Brøndby - Lyngby Boldklub
21:00Fotboll - Kalmar
21:00Hammarby - Norrköping
21:00Meppen - Ingolstadt 04
21:00Carapebus - Profute Volantes
21:00Bela Vista - Clube Atlético da Barra da Tijuca
21:00Casimiro de Abreu - Barra Mansa
21:00Ceres Rio de Janeiro - Tigres do Brasil
21:00Abril 7 - Araruama
21:00Perolas Negras - Mageense
21:00Uniao Harmonia - Santa Cruz
21:00Hapoel Be'er Sheva - Hapoel Haifa
21:00Ethnikos Achna - Larnaca
21:15Deportivo Binacional - Club Universitario de Deportes
21:45Maccabi Haifa - Beitar Jerusalem
22:00Club Jorge Wilstermann - Nacional Potosí
22:00Real Santa Cruz - Club Blooming
22:00Maritimo - Benfica (S SPORT 2 HD)
22:00Marítimo - Benfica
22:30Bochum - Fortuna Düsseldorf
22:45Royal Antwerp - Oud-Heverlee Leuven
22:45Genoa - Parma
22:45Genoa - Parma (beIN SPORTS HD 3)
22:45Canvey Island - Boreham Wood
23:00Real Oviedo - Almería
23:00Virtus Entella - SPAL
23:00West Ham United - Aston Villa
23:00Real Betis - Eibar
23:00Grêmio Esportivo Brasil - Operario Ferroviario
23:00N.E.C. - Maastricht
23:00Calcio Como - Piacenza Calcio 1919
23:00Liverpool Montevideo - Montevideo Wanderers
23:00Real Betis - Eibar (spor SMART HD)
23:00West Ham - Aston Villa (S SPORT HD)
23:10Club Atlético Temperley - Ferro Carril Oeste
23:10Deportivo Riesta - Atlético de Rafaela
23:10Aldosivi - Argentinos Juniors
23:30FAS - Aguila
23:30Ayacucho - Carlos Mannucci
23:30Universidad César Vallejo Club de Fútbol - Sport Boys Warnes
23:45Mafra - Vilafranquense
00:00Estudiantes de Rio Cuarto - Deportivo Morón
00:00Boyacá Chicó - Patriotas
00:00Unión San Felipe - Club de Deportes Valdivia
00:00Aragua - Monagas
00:00Vasco da Gama - Ceará Sporting Club
00:00Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense - Goiás Esporte Clube
00:15San Jose Oruro - Strongest
01:15Cerro - Rentistas
01:20Atlético Tucumán - Arsenal de Sarandí
01:30Club Sol de América - Club Nacional Asuncion
02:00Esporte Clube Jacuipense - Santa Cruz Futebol Clube
02:00Avaí Futebol Clube - Oeste Futebol Clube
02:00Leones - Corporación Club Deportivo Tuluá
02:00Fluminense FutbolClub - Clube Atletico Bragantino
03:30Estudiantes de La Plata - San Lorenzo de Almagro
03:30Melgar - Club Centro Deportivo Municipal
13:00Vegalta Sendai - Kashiwa Reysol
13:00Guangzhou Evergrande - Suwon Samsung Bluewings
13:00Yokohama F. Marinos - Jeonbuk Hyundai Motors
13:30Menemenspor - Ankaraspor (TRT Spor HD)
13:30Menemenspor - Ankaraspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
15:00Stomil Olsztyn - Górnik Łęczna
16:00Shanghai Dongya - Sydney
17:00Ittihad Kalba - Nasr Dubai
17:00Al-Wahda Abu Dhabi - Dhafra Club
17:45Dunărea Călărași - ACSF Vointa Turnu Magurele
18:00Muaither - Bidda
19:00Royal Mouscron-Péruwelz - Sint-Truidense
19:40Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zagłębie Lubin
20:00Baniyas - Ain
20:00Chaves - Casa Pia
20:45Ahead Eagles - Alkmaar
20:55Lokomotiv Moskova - Bull Salzburg
20:55Shakhtar Donetsk - Real Madrid
21:00Fuenlabrada - Málaga
21:00Verl - Zwickau
21:00Wimbledon - Peterborough United
22:00Cardiff City - Huddersfield Town
22:00Blackpool - Portsmouth
22:00Crewe Alexandra - Swindon Town
22:00Lincoln City - Wigan Athletic
22:00Oxford United - Ipswich Town
22:00Sunderland - Burton Albion
22:00Bradford City - Cheltenham Town
22:00Colchester United - Crawley Town
22:00Forest Green Rovers - Newport County
22:00Grimsby Town - Exeter City
22:00Harrogate Town - Scunthorpe United
22:00Morecambe - Barrow
22:00Oldham Athletic - Tranmere Rovers
22:00Chesterfield - Aldershot Town
22:30ŁKS Łódź - Miedz Legnica
22:45Bournemouth - Preston North
22:45Birmingham City - Barnsley
22:45Derby County - Coventry City
22:45Queens Park Rangers - Bristol City
22:45Northampton Town - Fleetwood Town
22:45Plymouth Argyle - Rochdale
22:45Billericay Town - Chelmsford City
22:45Chippenham Town - Hampton & Richmond Borough
22:45Dorking Wanderers - Maidstone United
22:45Dulwich Hamlet - Albans
22:45Hungerford Town - Oxford City
22:45Tonbridge Angels - Concord Rangers
22:45Chester - Alfreton Town
22:45Chorley - Curzon Ashton
22:45Fylde - Bradford Park Avenue
22:45Gloucester City - Boston United
22:45Kidderminster Harriers - Kettering Town
22:45Leamington - Brackley Town
22:45Southport - Farsley Celtic
22:45Spennymoor Town - Guiseley
22:45Telford United - Hereford
22:45King's Lynn Town - Bromley
22:45Maidenhead United - Dover Athletic
22:45Solihull Moors - Hartlepool United
22:45Wealdstone - Torquay United
22:45Woking - Sutton United
22:45Wrexham - Altrincham
22:45Yeovil Town - Eastleigh
23:00Rotherham United - Brentford
23:00Atalanta - Midtjylland
23:00Atletico Madrid - Bayern Munich
23:00Borussia Monchengladbach - Internazionale Milano
23:00Liverpool - Ajax
23:00Olympique de Marseille - Olympiacos
23:00Porto - Manchester City
23:30Girona - Mirandés
00:45Moreirense - Paços de Ferreira
01:15River Plate - Paranaense (S SPORT HD)
01:15Club Atlético River Plate - Clube Atlético Paranaense
01:15Santos - Liga Deportiva Universitaria de Quito
03:30Flamengo - Racing Club (S SPORT HD)
03:30Flamengo Regatas - Racing Club de Avellaneda
05:30Seattle Sounders - Dallas
13:00Albirex Niigata - Tochigi
13:00Ryūkyū - Zweigen Kanazawa
13:00Kyoto Sanga - V-Varen Nagasaki
13:00Mito HollyHock - Júbilo Iwata
13:00Montedio Yamagata - Machida Zelvia
13:00Omiya Ardija - Ehime
13:00Renofa Yamaguchi - Ventforet Kofu
13:00Thespakusatsu Gunma - Matsumoto Yamaga
13:00Tokushima Vortis - Giravanz Kitakyushu
13:00Tokyo Verdy - United Ichihara Chiba
13:30Altay - Giresunspor (TRT Spor HD)
13:30Altay - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
13:30Fagiano Okayama - Avispa Fukuoka
14:00Sandecja Nowy Sącz - Jastrzębie
14:00Garbarnia Kraków - Znicz Pruszków
14:00Skra Czestochowa - Olimpia Elbląg
14:00Śląsk Wrocław - Olimpia Grudziądz
14:30Odra Opole - Nieciecza
15:00Dukla Prague - Hradec Kralove
15:00Ripensia Timisoara - Mioveni
15:30Graffin Vlašim - Viktoria Zizkov
15:30Vysočina Jihlava - Taborsko
15:30Blansko - Ústí nad Labem
15:30Fotbal Třinec - Chrudim
15:30Varnsdorf - Slavoj Vysehrad
15:30Lisen - Prostějov
17:45Universitatea Cluj - Farul Constanța
18:00Zagłębie Sosnowiec - Puszcza Niepołomice
18:00ŠKF Sereď - DAC 1904 Dunajská Streda
18:30Slavia Sofia - Botev Plovdiv
19:00R. Charleroi - Waasland-Beveren
19:00Gorica - Slaven Belupo
19:00Belchatow - Chrobry Głogów
19:00Bytovia Bytów - Katowice
19:30Motor Lublin - Lech Poznań
19:40Stal Mielec - Piast Gliwice
20:00Monza Brianza 1912 - Vicenza Calcio
20:00Aalesunds - Sandefjord Fotball
20:00Haugesund - Mjøndalen
20:00Start - Bodø-Glimt
20:00Grenland - Strømsgodset
20:00Sarpsborg 08 - Kristiansund
20:00Viking - Brann
20:00Wisła Płock - Pogoń Szczecin
20:001925 Kalisz - Pogon
20:00Wigry Suwałki - Gornik Polkowice
20:55Başakşehir - Leipzig (beIN SPORTS HD 1)
20:55Krasnodar - Stade Rennais
20:55İstanbul Başakşehir - Leipzig
21:00Leganés - Rayo Vallecano
21:00Cartagena - Espanyol
21:00Logroñés - Ponferradina
21:00Hansa Rostock - Turkgucu Ataspor
21:00Hallescher - SpVgg Unterhaching
21:30Homberg - Bergisch Gladbach 09
22:00Middlesbrough - Swansea City
22:00Stabæk Fotball - Vålerenga Fotball
22:00Bristol Rovers - Gillingham
22:00Charlton Athletic - Milton Keynes Dons
22:00Hull City - Doncaster Rovers
22:00Shrewsbury Town - Accrington Stanley
22:00Cambridge United - Mansfield Town
22:00Carlisle United - Salford City
22:00Walsall - Stevenage
22:00Dagenham & Redbridge - Notts County
22:30Arka Gdynia - Korona Kielce
22:45Blackburn Rovers - Millwall
22:45Luton Town - Norwich City
22:45Nottingham Forest - Watford
22:45Sheffield Wednesday - Reading
22:45Wycombe Wanderers - Stoke City
22:45Havant & Waterlooville - Hemel Hempstead Town
22:45Blyth Spartans - York City
22:45Darlington - Gateshead
22:45Halifax Town - Barnet
23:00Castellon - Real Zaragoza
23:00Borussia Dortmund - Lazio
23:00Club Brugge - Zenit Saint Petersburg
23:00Ferencvárosi - Barcelona
23:00Juventus - Dynamo Kyiv
23:00Manchester United - Paris Saint-Germain
23:00Sevilla - Chelsea
23:30Lugo - Las Palmas
01:15Palmeiras - Delfin Sc (S SPORT HD)
01:15Club Nacional Montevideo - Independiente del Valle
01:15Sociedade Esportiva Palmeiras - Delfin
03:30Internacional - Boca Juniors (S SPORT HD)
03:30Club Jorge Wilstermann - Club Libertad
03:30Sport Club Internacional - Boca Juniors
05:00Sporting Kansas City - Minnesota United
18:00FK - Metalac Gornji Milanovac
19:00Eupen - Mechelen
20:00Tychy - Widzew Łódź
20:55Sivasspor - Villarreal (beIN SPORTS HD 1)
20:55Milan - Celtic
20:55Athens - Braga
20:55Feyenoord - Dinamo Zagreb
20:55Crvena Zvezda - Hoffenheim
20:55Gent - Slovan Liberec
20:55Karabağ - Maccabi Tel Aviv
20:55LASK Linz - Tottenham Hotspur
20:55Lille - Sparta Prague
20:55CSKA Moskova - Wolfsberger
20:55Royal Antwerp - Ludogorets 1945
20:55Sivasspor - Villarreal
20:55Zorya Luhansk - Leicester City
23:00Omonia - PAOK
23:00Arsenal - Rapid Wien
23:00Alkmaar - Napoli
23:00Benfica - Lech Poznań
23:00Cluj - CSKA Sofia
23:00Granada - Eindhoven
23:00Molde - Dundalk
23:00Nice - Bayer 04 Leverkusen
23:00Rangers - Standard Liège
23:00Real Sociedad - Rijeka
23:00Roma - Young Boys
23:00Slavia Prague - Hapoel Be'er Sheva
03:30Gremio - Guarani (S SPORT HD)
19:00Bursaspor - Ümraniyespor (TRT Spor HD)
19:00Bursaspor - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Tuzlaspor - İstanbulspor (TRT Avaz HD)
19:00Tuzlaspor - İstanbulspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
19:30Beşiktaş - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 1)
20:30Holstein Kiel - Bochum (S SPORT 2 HD)
22:30Hertha Berlin - Union Berlin (S SPORT 2 HD)
23:00Aston Villa - Newcastle (S SPORT HD)
23:00Athletic Bilbao - Celta Vigo (spor SMART HD)
13:30Göztepe - Kayserispor (beIN SPORTS HD 2)
13:30Giresunspor - Eskişehirspor (TRT Spor HD)
13:30Giresunspor - Eskişehirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
13:30Gençlerbirliği - Alanyaspor (beIN SPORTS HD 1)
13:30Ankaraspor - Adanaspor (TRT Avaz HD)
13:30Ankaraspor - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
15:00Hamburg - Hannover (S SPORT 2 HD)
15:30Burnley - Everton (S SPORT HD)
16:00Levante - Getafe (spor SMART HD)
16:00Boluspor - Altay (TRT Spor HD)
16:00Boluspor - Altay (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:00Menemenspor - Bandırmaspor (TRT Avaz HD)
16:00Menemenspor - Bandırmaspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
16:00Konyaspor - BB Erzurumspor (beIN SPORTS HD 2)
16:00Y.Malatyaspor - M.Başakşehir (beIN SPORTS HD 1)
17:30E.Frankfurt - B.Dortmund (S SPORT 2 HD)
18:00Manchester City - Fulham (S SPORT HD)
18:15Sevilla - Real Madrid (spor SMART HD)
19:00Galatasaray - Hatayspor (beIN SPORTS HD 1)
19:00Balıkesirspor - Samsunspor (TRT Spor HD)
19:00Balıkesirspor - Samsunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
20:30Bayern Münih - Leipzig (S SPORT 2 HD)
20:30West Ham - Manchester Utd (S SPORT HD)
20:30Atletico Madrid - Valladolid (spor SMART HD)
23:00Chelsea - Leeds United (S SPORT HD)
23:00Cadiz - Barcelona (spor SMART HD)
23:30Porto - Tondela (S SPORT 2 HD)
13:30Fatih Karagümrük - Ç.Rizespor (beIN SPORTS HD 1)
15:00WBA - Crystal Palace (S SPORT HD)
16:00Granada - Huesca (spor SMART HD)
16:00Altınordu - Keçiörengücü (TRT Spor HD)
16:00Altınordu - Keçiörengücü (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:00Antalyaspor - Ankaragücü (beIN SPORTS HD 2)
17:15Sheffield Utd - Leicester City (S SPORT HD)
17:30Werder Bremen - Stuttgart (S SPORT 2 HD)
18:15Osasuna - Real Betis (spor SMART HD)
19:00Adana Demirspor - Akhisarspor (TRT Spor HD)
19:00Adana Demirspor - Akhisarspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Denizlispor - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)
19:30Tottenham - Arsenal (S SPORT HD)
20:00Schalke 04 - B.Leverkusen (S SPORT 2 HD)
20:30Villarreal - Elche (spor SMART HD)
22:15Liverpool - Wolverhampton (S SPORT HD)
23:00Alaves - Real Sociedad (spor SMART HD)
19:30Trabzonspor - Sivasspor (beIN SPORTS HD 1)
22:30Hoffenheim - Augsburg (S SPORT 2 HD)
23:00Brighton - Southampton (S SPORT HD)
23:00Eibar - Valencia (spor SMART HD)
23:00Paris Saint Germain - Başakşehir (beIN SPORTS HD 1)
19:30Hatayspor - BB Erzurumspor (beIN SPORTS HD 2)
19:30Göztepe - Alanyaspor (beIN SPORTS HD 1)
23:00M.Tel Aviv - Sivasspor (beIN SPORTS HD 1)
00:30North Dakota State Bison - Creighton BluejaysCanlı
00:30US Virgin Islan - Dominican Repub |N|Canlı
00:00Hofstra Pride - Rutgers Scarlet KnightsCanlı
00:00Houston Baptist Huskies - Arizona State Sun DevilsCanlı
00:00USA - Bahamas |N|Canlı
23:15Liberty Flames - Horned FrogsCanlı
23:00Bosna-Hersek - LetonyaCanlı
23:00Alabama A&M Bulldogs - Samford BulldogsCanlı
23:00Bosnia & Herzeg - Latvia |N|Canlı
22:45Truman State Bulldogs - IndianapolisCanlı
01:00South Alabama Jaguars - Jacksonville State Gamecocks
01:30Houston Cougars - Texas Tech Red Raiders
01:30San Francisco - Rhode Island Rams
02:00Unan de Leon - Indigenas Matagalpa
02:00Baylor Bears - Washington
02:00Kuzey Florida Ospreys - Miami Hurricanes
02:00Michigan Wolverines - Oakland Golden Grizzlies
02:00Prairie View A&M Panthers - Louisville Cardinals
03:00Radford Highlanders - James Madison Dukes
03:30Porto Riko - Meksika
04:00Güney Florida Bulls - Virginia Tech Hokies
04:30Greensboro Spartans - Winthrop Eagles
08:50Spartak-pro - Dinamo-pro
09:20SKIF-pro - Lokomotiv-pro
11:30Chongqing Lanling - Hefei Yuanchang
12:05Amur-pro - Erofey-pro
12:35Europa-pro - Zenit-pro
13:00Enisey - Parma Perm
14:30Henan Shedian Laojiu - Hunan Yongsheng
17:00İsviçre - Gürcistan
17:00Rusya - İtalya
17:00Rusya - İtalya (S SPORT 2 HD)
18:00CSKA Moskova-Yunior - Khimki
18:30İsrail - Polonya
19:00Burevestnik Jaroslav - Uralmash
20:00Texas Longhorns - Davidson Wildcats
20:00Sırbistan - Finlandiya
20:00Sırbistan - Finlandiya (S SPORT 2 HD)
21:00Bizoni - Drakonu
21:15Hapoel Holon - Ironi Nes-Ziona
21:30İspanya - Romanya
21:50Drakonu - Chameleon
22:30Indiana - Providence Friars
22:40Chameleon - Bizoni
22:50Zeniters - Green-Whites
23:20Legends - Los Galacticos
23:30Gigantes de Guayana - Bucaneros de La Guaira
23:50Bavarians - Green-Whites
00:00Duquesne Dukes - Arkansas-Little Rock Trojans
00:20Zeniters - Los Galacticos
00:50Legends - Bavarians
01:00Kent State - Purdue Fort Wayne Mastodons
01:20Los Galacticos - Green-Whites
01:50Zeniters - Bavarians
02:00Appalachian State Mountaineers - Bowling Green Falcons
02:00John's Red Storm - Boston College
02:20Legends - Green-Whites
02:50Scarpette Rosse - Horses
03:00Kuzey Carolina State Wolfpack - William & Mary Tribe
03:00Mercer Bears - Georgia State Panthers
03:00North Carolina Tar Heels - UNLV Runnin' Rebels
03:00Tennessee Tech Golden Eagles - University of Tennessee at Chattanooga Mocs
03:00Knights - Auburn Tigers
03:00Xavier Musketeers - Eastern Kentucky Colonels
03:20Albatrosses - Blaugranas
03:50Horses - Shamrocks
04:00Kansas State Wildcats - Kansas City Roos
04:00Tigers - Güney-Doğu Louisiana Lions
04:00Minnesota Golden Gophers - Loyola Marymount Lions
04:00Mississippi State Bulldogs - Texas State Bobcats
04:00Mustangs - Texas A&M-CC
04:20Scarpette Rosse - Albatrosses
04:30California - Nicholls State Colonels
04:50Shamrocks - Blaugranas
05:00Fresno State Bulldogs - Riverside Highlanders
05:00Seton Hall Pirates - Iona Gaels
05:00Wyoming Cowboys - Texas Southern Tigers
05:20Albatrosses - Horses
05:30Stanford Cardinal - Alabama
05:30UCLA Bruins - Long Beach State 49ers
05:50Scarpette Rosse - Shamrocks
06:00Nevada Wolf Pack - Pacific Tigers
06:20Blaugranas - Horses
20:15Büyükçekmece - Fenerbahçe Beko (TRT Spor HD)
22:45ASVEL Lyon-Villeurbanne - Panathinaikos
22:45Olimpia Milano - Alba Berlin
23:15Barcelona Bàsquet - Valencia
22:45JL Bourg - Venezia (S SPORT 2 HD)
23:15Real Madrid Baloncesto - Saski Baskonia
20:00CSKA Moskova - Olympiacos SFP Pireus
20:00Zenit Saint-Petersburg - Fenerbahçe
20:30Venezia - JL Bourg (S SPORT 2 HD)
20:30Bilbao Basket - MoraBanc Andorra
22:05Maccabi Tel Aviv - Crvena zvezda
22:45Olimpia Milano - Panathinaikos
23:00Valencia - Alba Berlin
15:15Beşiktaş - OGM Orman (tivibu SPOR HD)
16:00Mersin BB - Galatasaray (tivibu SPOR HD)
00:07Annei Laska - Timofey BasalygoCanlı
00:01Alexander Gorichev - Renat SakhabutdinovCanlı
23:40Egor Baklanov - HursanCanlı
23:35Denis Merkulov - Alexander VasilyukCanlı
23:30Daniil Zhukovich - Oleg SobkoCanlı
23:00Piotr Paliukhovich - Pavel LeonchikCanlı
01:00Pavel Filin - Vladimir Filippovich
01:00Kseniya Savenkava - Elizaveta Artemenko
02:00Artem Avsievich - Artem Cherkasov
02:30Olivia Gadecki - Olivia Tjandramulia
03:00Zhan Skindzer - Hursan
04:00Alexey Merkulov - Evgeny Rudnovsky
04:00Maddison Inglis - Lara Walker
05:00Yaroslav Narkevich - Egor Baklanov
05:00Roman Gumenyuk - Mark Pashukevich
05:30Alexander Crnokrak - Philip Sekulic
07:00Vadim Raitsov - Ruslan Lavrentiev
07:00Kseniya Savenkava - Karina Silkina
07:00Semen Sharlay - Alex Chan
07:00Tristan Schoolkate - Moerani Bouzige
08:00Dmitriy Klinkov - Sergey Novikov
08:00Dmitriy Zaharkin - Egor Plaksin
08:00Igor Maksimenko - Sadafmoh Tolibova
08:30Diana Starovoitova - Iakov Filimonov
08:30Thomas Fancutt - Maverick Banes
09:00Sviatlana Pirazhenka - Elena Bairasheuskaya
09:00Aleksey Matyush - Daniil Ischenko
09:15Artyom Rekunov - Alexander Lukyanenko
09:30Igor Matveychuk - Sergey Guryanov
10:00Vadim Raitsov - Konstantin Tsvetkov
10:00Roman Gumenyuk - Semen Sharlay
10:00Dane Sweeny - Sach
11:00Polina Paunova - Maria Kozlova
11:00Piotr Paliukhovich - Pavel Leonchik
11:00Annei Laska - Artem Cherkasov
11:00Alina Konchakova - Angelina Paskhalidi
11:30Denis Davydov - Diana Starovoitova
12:00Pavel Filin - Gennady Urbanovich
12:25Elizaveta Tolkach - Alina Konchakova
12:30Vladimir Sandrkin - Alexander Tishin
13:00Tristan Lamasine - Arthur Rinderknech
13:55Renat Sakhabutdinov - Dmitry Orlov
14:00Dmitriy Zaharkin - Alexandre Ponomarev
14:00Daniel Masur - Kimmer Coppejans
14:00Quentin Halys - Geoffrey Blancaneaux
14:00Zdenek Kolar - Henri Laaksonen
14:00Egor Baklanov - Vladimir Filippovich
14:00Mark Pashukevich - Alex Chan
14:00Zhan Skindzer - Timofey Basalygo
15:00Stepan Guryanov - Vladimir Sandrkin
15:00Kopriva - Teimuraz Gabashvili
15:30Duje Ajdukovic - Lorenzo Giustino
15:30Nikola Milojevic - Marco Trungelliti
16:00Nuno Borges - Bernabe Zapata Miralles
16:00Matheus Pucinelli De Almeida - Orlando
17:00Mikhail Dubrouski - Hursan
17:30Paolo Lorenzi - Michael Vrbensky
18:00Oscar Jose Gutierrez - Sebastian Baez
19:00Emilio Gomez - Roberto Quiroz
19:00Hanna Sokal - Veranika Pryts
20:00Joao Lucas Reis Da Silva - Facundo Bagnis
21:00Artem Avsievich - Zhan Skindzer
21:00Vladislav Kebets - Anastasiya Abramovich
23:00Pavel Filin - Annei Laska
23:30Alejandro Tabilo - Thiago Seyboth Wild
00:00Piotr Paliukhovich - Aleksander Vasilevski
01:00Hursan - Timofey Basalygo
01:00Gennady Urbanovich - Vladimir Filippovich
02:00Egor Baklanov - Daniil Ischenko
03:00Anastasia Rafalskaya - Karina Silkina
03:00Mark Pashukevich - Artem Sinitsyn
04:00Angelina Paluyanchyk - Sadafmoh Tolibova
05:00Roman Gumenyuk - Edward Riman
12:00Francisco Cerundolo - Pedro Sakamoto
12:00Guilherme Clezar - Facundo Mena
12:00Juan Pablo Ficovich - Joao Lucas Magalhaes Hueb de Menezes
12:00Marcelo Tomas Barrios Vera - Mohamed Safwat
12:00Roberto Carballes Baena - Roberto Ortega-Olmedo
13:00Alexey Vatutin - Constant Lestienne
13:00Altuğ Çelikbilek - Goncalo Oliveira
13:00Gastao Elias - Pavel Kotov
13:00Hugo Grenier - Frederico Ferreira Silva
13:00Jozef Kovalik - Julian Lenz
14:00Joao Domingues - Carlos Taberner
14:10Pedro Martinez Portero - Andrea Arnaboldi
15:00Daniel Elahi Galan Riveros - Jelle Sels
15:00Renzo Olivo - Vitaliy Sachko
15:00Thiago Agustin Tirante - Dmitry Popko
15:00Bueres/Camargo Lima - Duran/Cuevas
15:00M. Redlicki/Reese - Hidalgo/Lock
15:00Martinez/Meligeni Rodrigues Alves - Gutierrez/Ribeiro
15:00Matos/Menezes - Galdos/Mena
15:00Pucinelli De Almeida/Reis Da Silva - Gomez/Gomez-Herrera
15:00Vervoort/Safwat - Luz/Marcondes
15:00Dutra Da Silva/Romboli - Doumbia/Reboul
15:00Gabashvili/Merino - Barrios Vera/Tabilo
16:00Giustino/Trungelliti - Cressy/Rinderknech
16:00Halys/Lamasine - Begemann/Olivetti
16:00Sousa/Falcao - Cacao/Faria
16:00Vavassori/Kolar - Borges/Cabral
16:00Vatutin/Kotov - Arnaboldi/Bonadio