logo
BT Sport 3 HD
Retrobet TV ile Canlı maç izle
04:00Atlético Nacion - América de Cali |N|Canlı
04:00Club León - Puebla FC |N|Canlı
03:30Rosario Central - River Plate |N|Canlı
03:30Godoy Cruz - Banfield |N|Canlı
03:00Tauro - Sporting San MiguelitoCanlı
23:00Heracles Almelo - AZ Alkmaar |N|
00:00Bein 1 - HD |N|
00:00SSPOR 2 - Bundesliga |N|
00:00SSPORT 1 - Premier League |N|
00:00Smart Spor - La Liga HD |N|
06:00Canterbury United - Hamilton Wanderers
06:06Club América - Guadalajara
07:00Fukushima United - Azul Claro Numazu
07:00Grulla Morioka - Kagoshima United
07:00Vanraure Hachinohe - Yokohama Sports and Culture Club
07:00Honda - Maruyasu Okazaki
07:00Nara Club - Biwako Shiga
07:00Veertien - Kochi United
07:00Yokogawa Musashino - Matsue City
07:00Ryūkyū - Tokyo Verdy
08:00Shimizu S-Pulse - Shonan Bellmare
08:00Nagano Parceiro - Imabari
08:00Avispa Fukuoka - Omiya Ardija
08:00Ehime - Mito HollyHock
08:00United Ichihara Chiba - Júbilo Iwata
08:00Matsumoto Yamaga - Kyoto Sanga
08:00Zweigen Kanazawa - Tokushima Vortis
08:30Dreams Metro Gallery - North District
08:30Wofoo Tai - Sham Shui Po
08:30Kwong - Chelsea
08:30Wing Go Fu Moon - Tung Shing
08:30Tsim Mong - Wanchai
09:00Cerezo Osaka - Yokohama
09:00Kashima Antlers - Urawa Red Diamonds
09:00Suwon - Gyeongnam
09:00Roasso Kumamoto - Blaublitz Akita
10:00Kitchee - Happy Valley
10:00Machida Zelvia - Thespakusatsu Gunma
10:00Tochigi - Renofa Yamaguchi
10:00Ventforet Kofu - Montedio Yamagata
10:30South China Athletic Association - Shatin
10:30Wing Yee - Central & Western
10:30Wong Tai Sin District R&SC - Eastern District
10:30Kowloon City - Lucky Mile
10:30Leaper St Joseph - Kwai Tsing
10:30Tuen - Kwun Tong
10:35Guangzhou R&F - Suzhou Dongwu
11:00Gamba Osaka - Sagan Tosu
11:00Hang Yuen - Tayvan Power Company
11:00Ming Chuan Üniversitesi - Taichung Futuro
11:00Taipei City Tatung - Tainan City
11:00Taipei Red Lions - NTUS
11:45ACDC - Chanthaburi
11:45Assumption United - Rajpracha
11:45Banbueng - Royal Thai Fleet
11:45Inter Bangkok - Royal Thai Army
11:45Kanjanapat Group - Singha GB Kanchanaburi
11:45Kasem Bundit Üniversitesi - Thonburi United
11:45Mahasarakham United - Surin Sugar
11:45Prime Bangkok - Bangkok
11:45Watbot City - Uttaradit
12:00Ural Sverdlovsk Bölgesi - Soçi
12:00Buhara - Mash’al Mubarek
12:00Metallurg Bekabad - Termez Surkhon
12:00Andijan - Kokand 1912
12:00Sogdiana Cizzak - Kızılkum Zarafşon
12:00Thong - Saraburi United
12:00Khonkaen Mordindang - Yasothon
12:00Nakhon Si United - Phattalung
12:00North Bangkok Üniversitesi - Chamchuri United
12:00Satun United - Jalor City
12:00Surin City - Nakhon Ratchasima United
12:30Courts Young Lions - Lion City Sailors
12:30Petržalka 1898 - ŠK Slovan II Bratislava
12:30Austria Klagenfurt - Avusturya Lustenau
12:30Man - Eastern Sports Club
12:30Bunyodkor - Nasaf Qarshi
12:30Navbahor Namangan - AGMK
12:30Albirex Niigata Singapore - Tampines Rovers
13:00Santa Coloma - Engordany
13:00Keshla - Sabah Bakü
13:00Sevilla FC - Ejido
13:00Nairobi City Stars - Nzoia Sugar
13:00Posta Rangers - Kenya Commercial Bank
13:00Western Stima - Bidco United
13:00Újpest FC - Taksony
13:00Lechia Tomaszów Mazowiecki - Legionovia Legionowo
13:00Prachuap - Trat
13:00Yenisey Krasnoyarsk - Tekstilshchik Ivanovo
13:00Afjet Afyonspor - Amedspor
13:00Çorum Belediyespor - Erzincanspor
13:00Etimesgut Belediye Spor Kulubu - Konyaspor 1922
13:00Gümüşhanespor - Utaş Uşakspor
13:00Kırşehirspor - Bodrum Belediyesi Bodrumspor
13:00Kocaelispor - Kahramanmaraşspor
13:00Mamak - Karacabey Belediyespor
13:00Manisa - Hekimoğlu Trabzon
13:00Niğde Belediyespor - Ankara Demirspor
13:00Pendikspor - Sakaryaspor
13:00Serik Belediyespor - Kırklarelispor
13:00Sivas Belediye Spor - Kastamonuspor
13:00Turgutluspor - Eyüpspor
13:00Zonguldak Kömürspor - Hacettepe
13:001954 Kelkit Belediyespor - Bursa Yıldırımspor
13:00Muğlaspor - Adıyamanspor
13:15Santutxu - Juventud Deportiva Somorrostro
13:15Pelikan Łowicz - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
13:15Ripensia Timisoara - Astra Giurgiu
13:30Club Portekizete - Laredo
13:30Orihuela - Peña Deportiva
13:30Villarreal CF - Valencia CF
13:30Llosetense - Esporles
13:30Real Zaragoza - Atletico Monzon
13:30Real Sociedad - Aurrera de Ondarroa
13:30Alcorcón - Parla
13:30Alamo - Trival Valderas
13:30Complutense Alcala - Santa
13:30Villaverde San Andres - Real Aranjuez
13:30San Fernando de Henares - Unión Adarve
13:30Erzurumspor - Antalyaspor
13:30Bandırmaspor - Balıkesirspor
13:30Keçiörengücü - Adana Demirspor
13:30BB Erzurumspor - Antalyaspor (beIN SPORTS HD 1)
13:30Keçiörengücü - Adana Demirspor (TRT Spor HD)
13:30Keçiörengücü - Adana Demirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
13:30Bandırmaspor - Balıkesirspor (TRT Avaz HD)
13:30Bandırmaspor - Balıkesirspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
14:00Tabasalu JK Charma - Parnu
14:00Paide Linnameeskond - Flora Tallinn
14:00Talavera - Badajoz
14:00Club Deportivo Artístico Navalcarnero - Atlético Baleares
14:00Villarrobledo - Villarrubia
14:00Internacional de Madrid - Rayo Majadahonda
14:00Melilla - Socuéllamos
14:00Poblense - Real Madrid C.F.
14:00San Sebastián de los Reyes - Rosas
14:00Covadonga - Sporting de Gijón
14:00Coruxo - Guijuelo
14:00Lealtad - Real Oviedo
14:00Tudelano - Mutilvera
14:00Ejea - Logrones
14:00Badalona - Espanyol
14:00Gimnàstic de Tarragona - L'Hospitalet
14:00Levante UD B - Atzeneta
14:00Ibiza - Hercules
14:00Granada CF - Real Betis
14:00Real Balompédica Linense - Las Palmas
14:00UCAM Murcia - Lorca Deportiva
14:00Polvorin - Paiosaco
14:00Córdoba CF - Castilleja
14:00Sevilla - Coria
14:00Xerez - Rota
14:00Mallorca - San Rafael
14:00Portmany - Andratx
14:00Águilas - Minerva
14:00FC - Tambov
14:00EDMF Churra - Club Olímpico de Totana
14:00Lorca - Ciudad de Murcia
14:00Cacereño - Trujillo
14:00Fuente De Cantos - Olivenza
14:00Berceo - Alfaro
14:00Logrones - Naxara
14:00Yagüe - Pradejon
14:00Puertollano - Albacete Balompié
14:00Vallobin - Real Avilés
14:00Guarnizo - Selaya Fútbol Club
14:00Castelldefels - Santfeliuenc
14:00Horta - Cerdanyola del Vallès
14:00Sant Andreu - Girona
14:00Torrent - Sylla
14:00Mostoles - Atlético de Pinto
14:00Pozuelo de Alarcón - Alcalá
14:00Leganés - Mostoles
14:00Burgos Promesas - Numancia
14:00Atlético Malagueño - Motril
14:00Jedinstvo Bijelo Polje - Bokelj
14:00Ibar Rozaje - Kom Podgorica
14:00Dinamo-Auto Tiraspol - Dacia Buiucani
14:00Alverca - Pero Pinheiro
14:00Anadia - Agueda
14:00Belenenses SAD - Estrela da Amadora
14:00Brito - Associacao Recreativa Sao Martinho
14:00Pinhalnovense - Juventude Evora
14:00Clube Desportivo Cerveira - Maria da Fonte
14:00Gondomar - Pedras Rubras
14:00GRAP - Carapinheirense
14:00Grupo Sportivo de Loures - Lourinhanense
14:00Lusitania Lourosa - Vila Cortez
14:00Merelinense - Vidago
14:00Mondinense - Berco
14:00Mortágua - Oleiros
14:00Krasnodar - Akron Tolyatti
14:00Olimpico Montijo - Rabo de Peixe
14:00Spartak Moskova - İrtiş Omsk
14:00Oliveira do Hospital - Sport Benfica e Castelo Branco
14:00Orenburg - Krylia Sovetov
14:00Olhanense - Moncarapachense
14:00Veles Moskova - Shinnik Yaroslavl
14:00Joao - Castro Daire
14:00Coimbrões - Leca
14:00Salgueiros - Trofense
14:00Sertanense - Alcains
14:00Valadares Gaia Futebol Clube - Canelas 2010
14:00Tanzania Prisons - Mwadui
14:00Patong City - Surat Thani City
14:00Lampang - Samut Sakhon
14:00Nakhon Pathom United - Udon Thani
14:00Bangkok United - Police Tero
14:00Buildcon - Lumwana Radiants
14:15Vitesse - Fortuna Sittard
14:15Eindhoven - Graafschap
14:15Baadraan Tehran - Kheybar Khorramabad
14:15Chooka Talesh - Malavan
14:15Khosheh Talaei - Esteghlal
14:15Navad Urmia - Reyhan Alborz
14:15Qashqai - Arman Gohar
14:15Sanat Mes Kerman - Shahin
14:15Sants - Figueres
14:15Lokomotiv - Pahtakor Taşkent
14:15Académica de Coimbra - Covilhã
14:30Lazio - Udinese Calcio
14:30Jamshedpur - Odisha
14:30Santanyi - Formentera
14:30Lagow - Stal Stalowa Wola
14:30Husana Husi - Universitatea Cluj
14:30ŠTK 1914 Šamorín - Dukla Banská Bystrica
14:30Buriram United - Samut Prakan City
14:30Lazio - Udinese (beIN SPORTS HD 3)
14:35Shandong Luneng Taishan - Hangzhou Greentown
14:40Widzew Łódź - Arka Gdynia
14:45Esteghlal Molasani - Havadar
14:45Pars Jonoubi - Rayka Babol
14:45Katowice - Motor Lublin
15:00Lyon - Stade de Reims
15:00Minaj - Zorya Luhansk
15:00Nottingham Forest - Swansea City
15:00Alania Vladikavkaz - Nizhniy Novgorod
15:00Chertanovo Moskova - Neftekhimik Nizhnekamsk
15:00Volgar Astrakhan - Chaika Peschanokopskoye
15:00Club Atlético San Martín de Tucumán - Club Atlético Tigre
15:00Duisburg - Dynamo Dresden
15:00Sabail - Karabağ
15:00Ludogorets 1945 - Botev Vratsa
15:00Marino - Atlético Sanluqueño
15:00Tamaraceite - Cádiz CF
15:00Atlético Victoria - Atletico Union Guimar
15:00Buzanada - Atletico Paso
15:00Vera - Tenerife
15:00Buducnost Podgorica - Rudar Pljevlja
15:00Drezga - Grbalj
15:00Belasica Strumica - Rabotnički
15:00Makedonija Gjorče Petrov - Shkupi
15:00Pelister - Sileks
15:00Renova - Borec
15:00Békéscsaba 1912 Előre - Gyirmot Sportegyesulet
15:00DEAC - Budaörsi
15:00Dorogi - Kaposvári Rákóczi
15:00Győri - Vasas
15:00Soroksár - Pécsi
15:00Szentlorinc - Siófok
15:00Debreceni VSC - Diósgyőri VTK
15:00Rakosmenti Kozsegi SK-Rojik - Dunakanyar-Vác
15:00Elana Toruń - Chemik Police
15:00Kluczbork - Pniowek Pawlowice Slaskie
15:00Ruch Wysokie Mazowieckie - Wasilkow
15:00Kolubara Lazarevac - Zemun
15:00Radnicki Sremska Mitrovica - Fraficar Beograd
15:00Trayal - Borac Čačak
15:00Phrae United - Uthai Thani
15:00Siam Navy - Chiangmai United
15:00Lyon - Reims (beIN SPORTS HD 4)
15:15AŠK Bravo Publikum - Celje
15:30Heidenheim - Hamburger
15:30Hannover 96 - Holstein Kiel
15:30Nurnberg - Greuther Furth
15:30Mechelen - Beerschot Wilrijk
15:30Shabab Al Dhaheriya - Markz Balata
15:30Bijelo Brdo - Inter Zapresic
15:30Dinamo Zagreb - Kustosja
15:30Hajduk Split - Međimurje
15:30CIVO United - Silver Strikers
15:30Mzuzu University - Mighty Wanderers
15:30Ntopwa United - Moyale Barracks
15:30Mechelen - Beerschot (tivibu SPOR HD)
15:30Heidenheim - Hamburg (S SPORT 2 HD)
16:00Barcelona - Osasuna
16:00Alanyaspor - Konyaspor
16:00Kasımpaşa - Gençlerbirliği
16:00Albacete Balompié - Tenerife
16:00Horsens - Vejle Boldklub
16:00Dynamo Bryansk - Tom Tomsk
16:00Fakel Voronezh - SKA-Khabarovsk
16:00Saarbrucken - Kaiserslautern
16:00Alemannia Aachen - Rot-Weiss Essen
16:00Osvaldo Cruz - Bandeirante
16:00Nomme Kalju - Levadia Tallinn
16:00Karlstad - Frej Taby
16:00Haninge - Karlslunds
16:00Luleå - Sylvia Norrköping
16:00Täby - Sandvikens
16:00Podgorica - Zeta
16:00Jahra SC Kuwait - Al-Salmiya
16:00Zebbug Rangers - Swieqi United
16:00Balzan - Senglea Athletic
16:00Ħamrun Spartans - Zejtun Corinthians
16:00AS Trenčín - ŠKF Sereď
16:00Polisi Tanzania - Coastal Union
16:00Ruvu Shooting - Kagera Sugar
16:00Progreso - Cerro Largo
16:00Panathinaikos - Panetolikos
16:00Indeni - Power Dynamos
16:00ZESCO United - Green Buffaloes
16:00Eskişehirspor - Altınordu
16:00Eskişehirspor - Altınordu (TRT Spor HD)
16:00Eskişehirspor - Altınordu (beIN SPORTS MAX 2 HD)
16:00Alanyaspor - Konyaspor (beIN SPORTS HD 2)
16:00Kasımpaşa - Gençlerbirliği (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:00Barcelona - Osasuna (spor SMART HD)
16:05Mezőkövesd-Zsóry - Diósgyőri
16:30Rubin Kazan - CSKA Moskova
16:30Groningen - Willem
16:30Feyenoord - Utrecht
16:30LASK Linz - Rheindorf Altach
16:30Wolfsberger - Ried
16:30Helsingborgs - Falkenbergs
16:30Östersunds - Göteborg
16:30Varbergs BoIS - Malmö
16:30Norrby - Dalkurd
16:30Wimbledon - Crawley Town
16:30Barnet - Milton Keynes Dons
16:30Bristol Rovers - Darlington
16:30Carlisle United - Doncaster Rovers
16:30Mansfield Town - Dagenham & Redbridge
16:30Shrewsbury Town - Oxford City
16:30Stevenage - Hull City
16:30Stockport County - Yeovil Town
16:30Chippa United - Tshakhuma Tsha Madzivhadila
16:30Ponte San Pietro Isola - 1913 Seregno Calcio
16:30Rimini 1912 - Aglianese
16:30Roccella - Troina
16:30Grassina - Sinalunghese
16:30Lanusei Calcio - Latina Calcio
16:30Caravaggio - A. C. Krema 1908
16:30Citta di Varese - Vado
16:30Derthona - Fossano Calcio
16:30Aprilia - Vastese
16:30Gelbison Cilento - Citta Di Sant'Agata
16:30Nuova Florida - Insieme Formia
16:30Real Forte Querceta - Polisportiva Lentigione Calcio
16:30Aversa Normanna - Nardo
16:30Caronnese - Imperia
16:30Tiferno Lerchi - Ostia Mare Lido Calcio
16:30Castellanzese - Casale Calcio
16:30Artena - Latte Dolce
16:30Feyenoord - Utrecht (tivibu SPOR 2 HD)
17:00Southampton - Manchester United
17:00Al-Wahda S.C.C. - Ain
17:00Radnik Bijeljina - Krupa na Vrbasu
17:00Esporte Clube Passo Fundo - Nova Prata
17:00Bantu - Nkana
17:00Bamenda - Kaizer Chiefs
17:00Hobro - Hvidovre
17:00Chennaiyin - Kerala Blasters
17:00Shamrock Rovers - Sligo Rovers
17:00Celtic - Ross County
17:00Milan - Fiorentina
17:00Vélez - Alhaurino
17:00Bologna 1909 - Krotone
17:00Gubbio 1910 - FeralpiSalò
17:00Alma Juventus Fano 1906 - Virtusvecomp Verona
17:00Südtirol - Perugia Calcio
17:00Sambenedettese Calcio - Legnago Salus
17:00Avellino 1912 - Calcio Catania
17:00Bari - Catanzaro 1929
17:00Città di Palermo - Monopoli
17:00Virtus Francavilla - Teramo
17:00Monaco - Nîmes Olympique
17:00Viterbese Castrense - Foggia Calcio
17:00Lorient - Montpellier
17:00Giana Erminio - Carrarese Calcio
17:00Metz - Stade Brestois 29
17:00Aurora Pro Patria 1919 - Grosseto
17:00Lens - Angers
17:00Novara Calcio - AlbinoLeffe
17:00Pro Sesto - Calcio Lecco 1912
17:00Alessandria Calcio 1912 - Pro Vercelli 1892
17:00Paphos - Doxa Katokopias
17:00Zimbru Chișinău - Sfîntul Gheorghe
17:00Estoril Praia - Vizela
17:00Čukarički - Napredak Kruševac
17:00Metalac Gornji Milanovac - Zlatibor
17:00Novi Pazar - Bačka Palanka
17:00Voždovac - Mladost Lučani
17:00Senica - ŠK Slovan Bratislava
17:00Raków Częstochowa - Warta Poznań
17:00Milan - Fiorentina (beIN SPORTS HD 3)
17:00Southampton - Manchester Utd (S SPORT HD)
17:00Monaco - Nimes (beIN SPORTS HD 4)
17:00Reggiana 1919 - Cremonese
17:15Aluminij - Gorica
17:20Thuqbah - Hazm Rass
17:30Bayer 04 Leverkusen - Hertha
17:30Pen-y-Bont - Cefn Druids
17:30Cayón - Revilla
17:30Mirandés - Granja
17:30B.Leverkusen - Hertha Berlin (S SPORT 2 HD)
17:45Marine - Havant & Waterlooville
18:00Lommel - Molenbeek
18:00Ashanti Gold - Salitas
18:00Aduana Stars - Bechem United
18:00Ebusua Dwarfs - Berekum Chelsea
18:00Karela - Dreams
18:00Villalbés - Sociedad Deportiva Fisterra
18:00Menor - Huercal-Overa
18:00Diocesano - Arroyo
18:00Cariñena - Huesca
18:00Villanueva - Calamocha
18:00Elche CF Ilicitano - Crevillente Deportivo
18:00Moratalaz - Torrejón
18:00Becerril - 428189
18:00Kecskeméti - Ferencvárosi
18:00Arouca - Porto
18:00Oriental Dragon - Ideal
18:00Kolos Kovalevka - Desna Chernihiv
18:00Crete - Giannina
18:00Vicente - Ave
18:00Portimonense - Nacional da Madeira
18:00Teplice - Sparta Prague
18:00Gent - Zulte Waregem
18:00SønderjyskE - Copenhagen
18:00Espanyol - Real Zaragoza
18:00Lausanne-Sport - Young Boys
18:00Lugano - Basel
18:00Baltika Kaliningrad - Torpedo Moskova
18:15Getafe - Athletic Bilbao
18:15Szombathelyi Haladás - Debreceni
18:15Lamia - PAOK
18:15Getafe - Athletic Bilbao (spor SMART HD)
18:30Unisport de Sokode - Coton Sport FC de Garoua
18:30Calahorra - S. D. Tarazona
18:30Arzua - Viveiro
18:30River Ebro - Racing Rioja
18:30Oyonesa - Calzada
18:30Bembibre - Atlético Tordesillas
18:30Kuwait - Qadsia
18:30Naser Sporting Club - Yarmouk Kuwait
18:30Voluntari - Gaz Metan Mediaș
18:45Heracles Almelo - Alkmaar
19:00Samsunspor - Tuzlaspor
19:00Spartak Moskova - Rotor Volgograd
19:00Nice - Dijon
19:00Yeelen - Gendarmerie
19:00Belouizdad - Al-Nasr Benghazi
19:00Racing Club d'Abidjan - ASKO Kara
19:00Rahimo - Enyimba International
19:00Maardu Linnameeskond - Pärnu Vaprus
19:00Nomme United - Elva
19:00Villanovense - Extremadura
19:00Estudiantes de Mérida - Don Benito
19:00Salmantino - Celta De Vigo
19:00Marino de Luanco - Langreo
19:00Arenas Club de Getxo - Real Sociedad
19:00Haro Deportivo - Ebro
19:00Deportivo Linares - Córdoba
19:00Yeclano Deportivo - Real Murcia
19:00Arcos Club de Fútbol - Cabecense
19:00Ciudad de Lucena - Utrera
19:00Cardassar - Genova
19:00Valverdeno - Azuaga
19:00Manchego - Roda
19:00Caudal Deportivo - Navarro
19:00Igualada - San Cristobal
19:00Terrassa - Europa
19:00Antequera - Palo
19:00Aqvital Csakvar - Szolnoki MÁV
19:00Kazincbarcikai - Szeged 2011
19:00Nyíregyháza Spartacus - Ajka
19:00Fontinhas - Clube Oriental de Lisboa
19:00Praiense - Real Sport Clube Queluz
19:00Backa Topola - Partizan Belgrade
19:00Fenerbahçe - Beşiktaş
19:00Rapid Wien - Austria Wien
19:00Fenerbahçe - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
19:00Nice - JDA Dijon (beIN SPORTS HD 4)
19:00Samsunspor - Tuzlaspor (TRT Spor HD)
19:00Samsunspor - Tuzlaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:05Dinamo Zagreb - Hajduk Split
19:05Rijeka - Osijek
19:15Domžale - Olimpija Ljubljana
19:30Chelsea - Tottenham Hotspur
19:30Armed Forces - Teungueth
19:30Cultural y Deportiva Leonesa - Burgos
19:30Zamora - Unionistas de Salamanca
19:30Nucía - Alcoyano
19:30Rinconeda Polanco - Rayo Cantabria
19:30Brage - Eskilstuna
19:30Cesena - Modena
19:30Calcio Padova - Pesaro
19:30Carpi 1909 - Triestina Calcio
19:30Fermana - Matelica
19:30Mantova - Ravenna
19:30Bisceglie 1913 Don - Potenza
19:30Juve Stabia - Paganese Calcio 1926
19:30Cavese - Casertana
19:30Livorno Calcio - Città di Pontedera
19:30Pistoiese - Lucchese
19:30Apollon Limassol - Limassol
19:30Legia Warsaw - Piast Gliwice
19:30Chelsea - Tottenham (S SPORT HD)
19:30Häcken - Örebro
19:30Sirius Fotboll - Elfsborg
19:30Mjällby - Djurgårdens
20:00Mainz 05 - Hoffenheim
20:00Cagliari Calcio - Spezia Calcio
20:00Carroi - Penya
20:00CSKA Sofia - CSKA Sofia 1948
20:00Suchitepéquez - Puerto San Jose
20:00Chimaltenango - Aurora Guatemala
20:00Deportivo Carchá - Zacapa Tellioz
20:00Deportivo Petapa - Siquinala
20:00Deportivo San Pedro - Quiche
20:00Solola - CSyD Nueva Concepcion
20:00Municipal - Deportivo Iztapa
20:00Falkirk - Rangers
20:00Barcelona - Lleida Esportiu
20:00Cornellà - Llagostera
20:00Marbella - Recreativo de Huelva
20:00Cagliari - Spezia (beIN SPORTS HD 3)
20:00Mainz - Hoffenheim (S SPORT 2 HD)
20:00Nordsjælland - Aarhus
20:00Bodø-Glimt - Rosenborg
20:00Kristiansund - Strømsgodset
20:00Mjøndalen - Stabæk Fotball
20:00Molde - Haugesund
20:00Sandefjord Fotball - Grenland
20:15Vittoriosa Stars - Qrendi
20:15Floriana - Mosta
20:15Tarxien Rainbows - Valletta
20:15Anderlecht - Standard Liege (tivibu SPOR 3 HD)
20:15Anderlecht - Standard Liège
20:15Mallorca - Logroñés
20:15Ponferradina - Leganés
20:30Celta de Vigo - Granada
20:30Boavista Porto - Belenenses
20:30Slavia Prague - Zbrojovka Brno
20:30Inhulets Petrove - Olimpik
20:30Asteras Tripolis - Athens
20:30Celta Vigo - Granada (spor SMART HD)
20:45Budapest Honvéd - Puskás Akadémia
21:00Atibaia - Esporte Clube XV de Novembro Piracicaba
21:00Marau - Santo Angelo
21:00Aucas - Orense Sporting Club
21:00International Allies - Accra Hearts of Oak
21:00Deportivo de La Coruña - Racing de Ferrol
21:00Maccabi Netanya - Hapoel Ironi Kiryat Shmona
21:00Crvena Zvezda - FK
21:00Club Universidad Nacional - Pachuca
21:30Politehnica Iasi - Cluj
21:45Maccabi Tel Aviv - Hapoel Kfar Saba
22:00Eindhoven - Sparta Rotterdam
22:00Seraing United - Royale Union Saint-Gilloise
22:00Kosta Rika - Chapadao SERC
22:00Twente - PSV (tivibu SPOR 2 HD)
22:00Vålerenga Fotball - Sarpsborg 08
22:05Achuapa - Comunicaciones
22:05Athlone Town - Dundalk
22:15Arsenal - Wolverhampton
22:15Arsenal - Wolverhampton (S SPORT HD)
22:30Club Atlético Acassuso - Argentino de Quilmes
22:30Independiente Petrolero - Quebracho Villa Montes
22:45Napoli - Roma
22:45Napoli - Roma (beIN SPORTS HD 3)
22:45Kortrijk - Oostende
23:00Real Sociedad - Villarreal
23:00Saint-Étienne - Lille
23:00Braga - Farense
23:00Orlando City Soccer Club - England Revolution
23:00Ferroviário Atlético Clube - Botafogo Ribeirao Preto
23:00St. Etienne - Lille (beIN SPORTS HD 4)
23:00Real Sociedad - Villarreal (spor SMART HD)
23:00Las Palmas - Sporting de Gijón
23:00Cosenza Calcio - Salernitana 1919
03:30Cruz Azul - Tigres de la UANL
04:00Columbus Crew - Nashville
10:00Okjetpes - Ordabası
12:00Şahter Karağandı - Tobol Kostanay
12:00Taraz - Kayrat
12:00Jetısu - Kaspiy
12:00Kızıljar - Astana
18:00Adanaspor - Boluspor
19:30Kayserispor - Fatih Karagümrük
19:30Sivasspor - Göztepe
19:30Kayserispor - Fatih Karagümrük (beIN SPORTS HD 2)
19:30Sivasspor - Göztepe (beIN SPORTS HD 1)
20:00Lechia Gdańsk - Lech Poznań
20:30Leicester City - Fulham
20:30Torino - Sampdoria
20:30Leicester City - Fulham (S SPORT HD)
20:30Torino - Sampdoria (beIN SPORTS HD 3)
21:00Brøndby - Lyngby Boldklub
21:00Fotboll - Kalmar
21:00Hammarby - Norrköping
22:00Marítimo - Benfica
22:00Maritimo - Benfica (S SPORT 2 HD)
22:30Bochum - Fortuna Düsseldorf
22:45Royal Antwerp - Oud-Heverlee Leuven
22:45Genoa - Parma
22:45Genoa - Parma (beIN SPORTS HD 3)
23:00Real Oviedo - Almería
23:00Virtus Entella - SPAL
23:00West Ham United - Aston Villa
23:00Real Betis - Eibar
23:00West Ham - Aston Villa (S SPORT HD)
23:00Real Betis - Eibar (spor SMART HD)
00:00Vasco da Gama - Ceará Sporting Club
00:00Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense - Goiás Esporte Clube
02:00Fluminense FutbolClub - Clube Atletico Bragantino
13:00Vegalta Sendai - Kashiwa Reysol
13:30Menemenspor - Ankaraspor (TRT Spor HD)
13:30Menemenspor - Ankaraspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Royal Mouscron-Péruwelz - Sint-Truidense
20:55Lokomotiv Moskova - Bull Salzburg
20:55Shakhtar Donetsk - Real Madrid
22:00Cardiff City - Huddersfield Town
22:45Bournemouth - Preston North
22:45Birmingham City - Barnsley
22:45Derby County - Coventry City
22:45Queens Park Rangers - Bristol City
23:00Rotherham United - Brentford
23:00Atalanta - Midtjylland
23:00Atletico Madrid - Bayern Munich
23:00Borussia Monchengladbach - Internazionale Milano
23:00Liverpool - Ajax
23:00Olympique de Marseille - Olympiacos
23:00Porto - Manchester City
00:45Moreirense - Paços de Ferreira
01:15Club Atlético River Plate - Clube Atlético Paranaense
01:15Santos - Liga Deportiva Universitaria de Quito
01:15River Plate - Paranaense (S SPORT HD)
03:30Flamengo Regatas - Racing Club de Avellaneda
03:30Flamengo - Racing Club (S SPORT HD)
05:30Seattle Sounders - Dallas
13:30Altay - Giresunspor (TRT Spor HD)
13:30Altay - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
18:00R. Charleroi - Waasland-Beveren
20:00Aalesunds - Sandefjord Fotball
20:00Haugesund - Mjøndalen
20:00Start - Bodø-Glimt
20:00Grenland - Strømsgodset
20:00Sarpsborg 08 - Kristiansund
20:00Viking - Brann
20:00Wisła Płock - Pogoń Szczecin
20:55Krasnodar - Stade Rennais
20:55İstanbul Başakşehir - Leipzig
20:55Başakşehir - Leipzig (beIN SPORTS HD 1)
22:00Middlesbrough - Swansea City
22:00Stabæk Fotball - Vålerenga Fotball
22:45Blackburn Rovers - Millwall
22:45Luton Town - Norwich City
22:45Nottingham Forest - Watford
22:45Sheffield Wednesday - Reading
22:45Wycombe Wanderers - Stoke City
23:00Borussia Dortmund - Lazio
23:00Club Brugge - Zenit Saint Petersburg
23:00Ferencvárosi - Barcelona
23:00Juventus - Dynamo Kyiv
23:00Manchester United - Paris Saint-Germain
23:00Sevilla - Chelsea
01:15Club Nacional Montevideo - Independiente del Valle
01:15Sociedade Esportiva Palmeiras - Delfin
01:15Palmeiras - Delfin Sc (S SPORT HD)
03:30Club Jorge Wilstermann - Club Libertad
03:30Sport Club Internacional - Boca Juniors
03:30Internacional - Boca Juniors (S SPORT HD)
20:55Sivasspor - Villarreal (beIN SPORTS HD 1)
03:30Gremio - Guarani (S SPORT HD)
19:00Bursaspor - Ümraniyespor (TRT Spor HD)
19:00Bursaspor - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Tuzlaspor - İstanbulspor (TRT Avaz HD)
19:00Tuzlaspor - İstanbulspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
19:30Beşiktaş - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 1)
20:30Holstein Kiel - Bochum (S SPORT 2 HD)
22:30Hertha Berlin - Union Berlin (S SPORT 2 HD)
23:00Aston Villa - Newcastle (S SPORT HD)
23:00Athletic Bilbao - Celta Vigo (spor SMART HD)
13:30Ankaraspor - Adanaspor (TRT Avaz HD)
13:30Ankaraspor - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
13:30Giresunspor - Eskişehirspor (TRT Spor HD)
13:30Giresunspor - Eskişehirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
13:30Gençlerbirliği - Alanyaspor (beIN SPORTS HD 1)
13:30Göztepe - Kayserispor (beIN SPORTS HD 2)
15:30Burnley - Everton (S SPORT HD)
16:00Levante - Getafe (spor SMART HD)
16:00Boluspor - Altay (TRT Spor HD)
16:00Boluspor - Altay (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:00Menemenspor - Bandırmaspor (TRT Avaz HD)
16:00Menemenspor - Bandırmaspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
16:00Konyaspor - BB Erzurumspor (beIN SPORTS HD 2)
16:00Y.Malatyaspor - M.Başakşehir (beIN SPORTS HD 1)
17:30E.Frankfurt - B.Dortmund (S SPORT 2 HD)
18:00Manchester City - Fulham (S SPORT HD)
18:15Sevilla - Real Madrid (spor SMART HD)
19:00Balıkesirspor - Samsunspor (TRT Spor HD)
19:00Balıkesirspor - Samsunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Galatasaray - Hatayspor (beIN SPORTS HD 1)
20:30Bayern Münih - Leipzig (S SPORT 2 HD)
20:30West Ham - Manchester Utd (S SPORT HD)
20:30Atletico Madrid - Valladolid (spor SMART HD)
23:00Chelsea - Leeds United (S SPORT HD)
23:00Cadiz - Barcelona (spor SMART HD)
13:30Fatih Karagümrük - Ç.Rizespor (beIN SPORTS HD 1)
15:00WBA - Crystal Palace (S SPORT HD)
16:00Granada - Huesca (spor SMART HD)
16:00Altınordu - Keçiörengücü (TRT Spor HD)
16:00Altınordu - Keçiörengücü (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:00Antalyaspor - Ankaragücü (beIN SPORTS HD 2)
17:15Sheffield Utd - Leicester City (S SPORT HD)
17:30Werder Bremen - Stuttgart (S SPORT 2 HD)
18:15Osasuna - Real Betis (spor SMART HD)
19:00Adana Demirspor - Akhisarspor (TRT Spor HD)
19:00Adana Demirspor - Akhisarspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Denizlispor - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)
19:30Tottenham - Arsenal (S SPORT HD)
20:00Schalke 04 - B.Leverkusen (S SPORT 2 HD)
20:30Villarreal - Elche (spor SMART HD)
22:15Liverpool - Wolverhampton (S SPORT HD)
23:00Alaves - Real Sociedad (spor SMART HD)
19:30Trabzonspor - Sivasspor (beIN SPORTS HD 1)
22:30Hoffenheim - Augsburg (S SPORT 2 HD)
23:00Brighton - Southampton (S SPORT HD)
23:00Eibar - Valencia (spor SMART HD)
23:00Paris Saint Germain - Başakşehir (beIN SPORTS HD 1)
19:30Hatayspor - BB Erzurumspor (beIN SPORTS HD 2)
19:30Göztepe - Alanyaspor (beIN SPORTS HD 1)
04:10Argentina - Colombia |N|Canlı
04:00Arjantin - KolombiyaCanlı
03:45Notre Dame Fighting Irish - Michigan State SpartansCanlı
03:45Virginia Tech Hokies - Villanova WildcatsCanlı
03:45Brumas Jinotega - Real EsteliCanlı
03:15Texas Southern Tigers - Oklahoma State CowboysCanlı
03:15Tulsa Golden Hurricane - Horned FrogsCanlı
03:00Codea Alajuela - Toros AsobascaCanlı
02:45Merkez Michigan Chippewas - FlamesCanlı
05:00Montana Grizzlies - Trojans
05:00Utah Valley Wolverines - Brigham Young Cougars
05:00Asoheba Heredia - Perez Zeledon
07:00Takamatsu Five Arrows - Saga Ballooners
07:00Washington State Cougars - Eastern Washington Eagles
08:00Ibaraki Robots - Fukushima Firebonds
08:00Nagoya Fighting Eagles - Rizing Fukuoka
08:00Yamagata Wyverns - Gunma Crane Thunders
08:30Hebei Xianglan - Anhui Wenyi
09:00Bambitious Nara - Nishinomiya Storks
09:00Earthfriends Tokyo Z - Sendai 89ers
11:30Wuhan Dangdai - Guangxi Weizhuang
12:00Kongo - Madagascar
13:00Talk 'N Text Tropang Texters - Barangay Ginebra San Miguel
13:00Irak - Lübnan
14:00Akhisar Belediyespor - Anadolu Basket
14:00Assigeco Piacenza - 2B Control Trapani
14:30Luoyang Zhonghe - Shaanxi Xinda
15:00Yeni Mamak Spor - Balıkesir Büyükşehir Belediyespor
15:00Tunus - Orta Afrika Cumhuriyeti
16:00İstanbul Kemerburgaz - Final Gençlik
17:00Hollanda - Türkiye
17:00Fransa - Almanya
17:00Düzce Belediye - Samsunspor
17:30Danimarka - Çek Cumhuriyeti
18:00CSKA Moskova - Runa
18:00Sheffield Sharks - Newcastle Eagles
18:30Tromsø Storm - Kongsberg Miners
19:00Gimle BBK Bergen - Centrum Tigers Oslo
20:00Bulgaristan - Yunanistan
20:00Büyük Britanya - Karadağ
20:00İsveç - Hırvatistan
20:00Glasgow Rocks - Manchester Giants
20:30Litvanya - Belçika
22:00Ironi Nahariya - Maccabi Tel Aviv
23:00Bosna-Hersek - Letonya
17:00Rusya - İtalya (S SPORT 2 HD)
20:00Sırbistan - Finlandiya (S SPORT 2 HD)
20:15Büyükçekmece - Fenerbahçe Beko (TRT Spor HD)
22:45ASVEL Lyon-Villeurbanne - Panathinaikos
22:45Olimpia Milano - Alba Berlin
23:15Barcelona Bàsquet - Valencia
22:45JL Bourg - Venezia (S SPORT 2 HD)
23:15Real Madrid Baloncesto - Saski Baskonia
20:30Venezia - JL Bourg (S SPORT 2 HD)
15:15Beşiktaş - OGM Orman (tivibu SPOR HD)
16:00Mersin BB - Galatasaray (tivibu SPOR HD)