logo
Fox TV HD
Retrobet TV ile Canlı maç izle
08:55Vikings - CrusadersCanlı
08:33Titan Minsk - Kings MinskCanlı
08:00WAPDA - Pakistan NavyCanlı
08:00Malaita Eagles - Western TomokoCanlı
00:00SSPOR 2 - Bundesliga |N|
00:00SSPORT 1 - Premier League |N|
00:00Smart Spor - La Liga HD |N|
04:00Pittsburgh Stee - Baltimore Raven |N|
10:00Beijing Guoan - Wuhan Zall
13:00Arnavutköy Belediyesi - Edirnespor
13:00Batman Petrolspor - Karşıyaka
13:00Diyarbakırspor - Ofspor
13:00Fethiyespor - Erzin Belediyespor
13:00İçel İdman Yurdu - Somaspor
13:00Manisaspor - Fatsa Belediyesi
13:00Şile Yıldızspor - Çarşambaspor
13:00Tepecik Belediye Spor - Halide Edip Adıvar
13:00Yeni Altındağ Belediyespor - Arhavispor
13:00Yomraspor - Kütahyaspor
13:00Albirex Niigata - Tochigi
13:00Ryūkyū - Zweigen Kanazawa
13:00Kyoto Sanga - V-Varen Nagasaki
13:00Mito HollyHock - Júbilo Iwata
13:00Montedio Yamagata - Machida Zelvia
13:00Omiya Ardija - Ehime
13:00Renofa Yamaguchi - Ventforet Kofu
13:00Thespakusatsu Gunma - Matsumoto Yamaga
13:00Tokushima Vortis - Giravanz Kitakyushu
13:00Tokyo Verdy - United Ichihara Chiba
13:30Altay - Giresunspor (TRT Spor HD)
13:30Altay - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
13:30Altay - Giresunspor
13:30Ararat - Ermenistan - Ararat Yerevan
13:30Hong Kong Rangers - Southern District RSA
13:30Fagiano Okayama - Avispa Fukuoka
14:00Al-Talaba - Al-Qasim
14:00Baghdad - Al-Hudood
14:00CWKS Resovia Rzeszów - Radomiak Radom
14:00Sandecja Nowy Sącz - Jastrzębie
14:00Garbarnia Kraków - Znicz Pruszków
14:00Skra Czestochowa - Olimpia Elbląg
14:00Śląsk Wrocław - Olimpia Grudziądz
14:00Port - Muangthong United
14:00Veres Rivne - Mariupol
14:00VPK-Agro Magdalinovka - Dnipro-1
14:30Inter Star - Dynamic
14:30Odra Opole - Nieciecza
14:30Tatran Liptovský Mikuláš - Púchov
14:30Dukla Banská Bystrica - Komarno
14:30Slavoj Trebišov - ŠK Slovan II Bratislava
14:30Dubnica - Petržalka 1898
14:30Skalica - ŠTK 1914 Šamorín
14:30MŠK Žilina - Košice
14:30ŽP Šport Podbrezová - Partizán Bardejov
14:45Albirex Niigata Singapore - Tanjong Pagar United
14:45Courts Young Lions - Geylang International
14:45Hougang United - Balestier Khalsa
14:45Lion City Sailors - Tampines Rovers
15:00Krupa na Vrbasu - Borac Banja Luka
15:00Olimpic Sarajevo - Mladost Doboj Kakanj
15:00Dukla Prague - Hradec Kralove
15:00Guangzhou R&F - Shandong Luneng Taishan
15:00Jezero Plav - Petrovac
15:00Academy Pandev - Renova
15:00Borec - Struga Trim &
15:00Rabotnički - Pelister
15:00Shkëndija - Makedonija Gjorče Petrov
15:00Shkupi - Belasica Strumica
15:00Sileks - Vardar
15:00Ferencvárosi - Korosladany
15:00Tatabánya - Fehervar
15:00Jagiellonia - Pelikan Łowicz
15:00Gorica - Domžale
15:00Mohafaza - Al-Arabi Suwayda
15:00Al-Dumair - Nidal
15:00Mourek - Qamhana
15:00Muadamiyat al-Sham - Nabek
15:00Agrobiznes Volochisk - Vorskla Poltava
15:00Kfarsoum - Sama Al Sarhan
15:00Moghayer Al Sarhan - Al-Dawa
15:00That Ras Club - Tora
15:30Graffin Vlašim - Viktoria Zizkov
15:30Vysočina Jihlava - Taborsko
15:30Blansko - Ústí nad Labem
15:30Fotbal Třinec - Chrudim
15:30Varnsdorf - Slavoj Vysehrad
15:30Lisen - Prostějov
15:30Dinamo Zagreb - Međimurje
15:30II - Kitchee
15:30Beni Suef - Markaz Shabab Somosta
15:30Alameen - Aluminium
15:30Fayoum - Sharkeyah
15:30Qena - Asyut Petroleum
15:30Tahta Sporting Club - Shoban Moslemen Qena
15:40Rafsanjan - Tractor Tabriz
16:00Slavia Sofia - Botev Plovdiv
16:00Palestinian Forces - Silwan
16:00Iskra Danilovgrad - Buducnost Podgorica
16:00Khaitan Sporting Club - Burgan Sports Club
16:00Arturo Fernandez Vial - Lautaro de Buin
16:00Green Buffaloes - Lusaka Dynamos
16:00Kabwe Warriors - Buildcon
16:00Woon-jae - Nkwazi
16:30Simba - Mazembe
16:30Pyunik - Lori
16:30Deportes Antofagasta - Palestino
17:00Ahli Dubai - Sharjah
17:00HŠK Zrinjski Mostar - Željezničar Sarajevo
17:00Bujumbura - Kayanza United
17:00Hyderabad - Jamshedpur
17:00Atletico Arezzo - Sambenedettese Calcio
17:00Potenza - Avellino 1912
17:00Calcio Catania - Bisceglie 1913 Don
17:00Casertana - Vibonese Calcio
17:00Città di Palermo - Viterbese Castrense
17:00Città di Pontedera - Lucchese
17:00Zeta - Titograd
17:00Mura 05 - AŠK Bravo Publikum
17:30Oleksandriya - Minaj
17:45Al-Ahli Club Manama - Ittifaq Maqaba
17:45Hidd - Qalali Club
17:45Burgos Promesas - Beroil Bupolsa
17:45Dečić - Podgorica
18:00Menor - Racing Murcia
18:00Lusail - Al-Markhiya Sports Club
18:00Zagłębie Sosnowiec - Puszcza Niepołomice
18:00Leca - Pedras Rubras
18:00ŠKF Sereď - DAC 1904 Dunajská Streda
18:15Larissa - Aris
18:30Levski Sofia - Lokomotiv Plovdiv
18:30Tadamun - Al-Shabab Ahmadi
18:30Al-Arabi SC Kuwait - Kazma Sporting Club
19:00R. Charleroi - Waasland-Beveren
19:00Sarajevo - Radnik Bijeljina
19:00Gorica - Slaven Belupo
19:00Union Huaral - Deportivo Cultural Santa Rosa
19:00Belchatow - Chrobry Głogów
19:00Chojniczanka Chojnice - Hutnik Nowa Huta
19:00Bytovia Bytów - Katowice
19:15Koper - Aluminij
19:30Jammerbugt - Holstebro
19:30Club Deportivo Santa Úrsula - Mensajero
19:30Motor Lublin - Lech Poznań
19:40Stal Mielec - Piast Gliwice
20:00Monza Brianza 1912 - Vicenza Calcio
20:00Aalesunds - Sandefjord Fotball
20:00Haugesund - Mjøndalen
20:00Start - Bodø-Glimt
20:00Grenland - Strømsgodset
20:00Sarpsborg 08 - Kristiansund
20:00Viking - Brann
20:00Wisła Płock - Pogoń Szczecin
20:00Deportivo Marquense - Puerto San Jose
20:00Antigua - Santa Lucia Cotzumalguapa
20:00Rosas - Llagostera
20:00Hapoel Ramat Gan Giv'atayim - Hapoel Rishon LeZion
20:00Lillestrøm - KFUM-Kameratene Oslo
20:001925 Kalisz - Pogon
20:00Sokol Ostroda - Stal Rzeszów
20:00Wigry Suwałki - Gornik Polkowice
20:15Lausanne-Sport - Vaduz
20:15Luzern - Sion
20:15Servette - Zürich
20:30Wiedenbrück 2000 - Borussia Mönchengladbach
20:30Levadia Tallinn - Flora Tallinn
20:55Başakşehir - Leipzig (beIN SPORTS HD 1)
20:55Krasnodar - Rennes (beIN SPORTS HD 2)
20:55Krasnodar - Stade Rennais
20:55İstanbul Başakşehir - Leipzig
21:00Leganés - Rayo Vallecano
21:00Cartagena - Espanyol
21:00Logroñés - Ponferradina
21:00Hansa Rostock - Turkgucu Ataspor
21:00Hallescher - SpVgg Unterhaching
21:00CFRJ Marica - Nova Iguaçu Futebol Clube
21:00Associação Portuguesa de Desportos - Nacional Sao Paulo
21:00Esporte Clube XV de Novembro Piracicaba - Atibaia
21:00Novorizontino - Agua Santa
21:00São Bernardo Futebol Clube - Ponte Preta
21:00Manthiqueira - Itarare
21:00Grêmio Prudente - Maua
21:00Clube Atlético do Porto - Veracruz Vitoria St Antao
21:00Ypiranga - İbis
21:00Sete de Setembro - Centro Limoeirense
21:00Wimbledon - Peterborough United
21:00Leioa - Racing de Santander
21:00Real Murcia - Club Olímpico de Totana
21:00Praviano - Mosconia
21:00Winterthur - Chiasso
21:00Birkirkara - Tarxien Rainbows
21:15Molinos El Pirata - Sport Chavelines Juniors
21:30Fortuna Düsseldorf - Alemannia Aachen
21:30Homberg - Bergisch Gladbach 09
21:30Wuppertaler - Straelen
21:30Maranguape Futebol Clube - Crato
21:30Maringa Futebol Clube - Azuriz
22:00Middlesbrough - Swansea City
22:00Stabæk Fotball - Vålerenga Fotball
22:00Oruro Royal - Vaca Diez
22:00Camboriu - Fluminense Joinville
22:00Bandeirante - Osvaldo Cruz
22:00Flamengo - Picos
22:00Bristol Rovers - Gillingham
22:00Hull City - Doncaster Rovers
22:00Shrewsbury Town - Accrington Stanley
22:00Carlisle United - Salford City
22:00Walsall - Stevenage
22:00Dagenham & Redbridge - Notts County
22:00Sants - Girona
22:00La - Potencia
22:15EDMF Churra - UCAM Murcia
22:30Chaco Petrolero - Independiente Petrolero
22:30Club Fancesa - Fatick
22:30Cochabamba - Stormers San Lorenzo
22:30Torre Fuerte - Libertad Beni
22:30Mazarrón Fútbol Club - Cartagena
22:30Arka Gdynia - Korona Kielce
22:45Blackburn Rovers - Millwall
22:45Luton Town - Norwich City
22:45Nottingham Forest - Watford
22:45Sheffield Wednesday - Reading
22:45Wycombe Wanderers - Stoke City
22:45Cefn Druids - New Saints
22:45Charlton Athletic - Milton Keynes Dons
22:45Cambridge United - Mansfield Town
22:45Havant & Waterlooville - Hemel Hempstead Town
22:45Blyth Spartans - York City
22:45Southport - Farsley Celtic
22:45Halifax Town - Barnet
23:00B.Dortmund - Lazio (beIN SPORTS HD 3)
23:00Ferencvaros - Barcelona (beIN SPORTS MAX 2 HD)
23:00Juventus - Dinamo Kiev (beIN SPORTS MAX 1 HD)
23:00Manchester United - Paris Saint Germain (beIN SPORTS HD 2)
23:00Sevilla - Chelsea (beIN SPORTS HD 4)
23:00Castellon - Real Zaragoza
23:00Borussia Dortmund - Lazio
23:00Club Brugge - Zenit Saint Petersburg
23:00Ferencvárosi - Barcelona
23:00Juventus - Dynamo Kyiv
23:00Manchester United - Paris Saint-Germain
23:00Sevilla - Chelsea
23:00Comercial de Ribeirão Preto - Primavera
23:00Marília Atlético Clube - Velo Clube
23:00São José Esporte Clube - Brancо
23:30Lugo - Las Palmas
23:30Club Sport Alianza Atlético Sullana - Santos
00:00Aurora Guatemala - Deportivo Mixco
00:00Deportivo Mictlán - Siquinala
00:00Union Viera - San Fernando
00:00Limón - Herediano
00:00Irapuato - Cafetaleros de Chiapas
00:00Uruapan - Club Canoneros Marina
00:00Deportes Linares - Club Deportes Concepción
00:00Academia Puerto Cabello - Deportivo La Guaira
01:00Botafogo FC Ribeirao Preto - Esporte Clube Juventude
01:15Palmeiras - Delfin Sc (S SPORT HD)
01:15Club Atlético Lanús - Club Bolívar
01:15Club Nacional Montevideo - Independiente del Valle
01:15Sociedade Esportiva Palmeiras - Delfin
02:00Strongest - Real Santa Cruz
02:00Coyotes de Tlaxcala - Atletico Morelia
03:00Estudiantes de Mérida - Atlético Club Mineros de Guayana
03:30Sport Club Internacional - Boca Juniors
03:30Internacional - Boca Juniors (S SPORT HD)
03:30Independiente Avellaneda - Centro Atlético Fénix
03:30Sport Huancayo - Coquimbo Unido
03:30Fortaleza - Sport Club Corinthians Paulista
03:30Club Jorge Wilstermann - Club Libertad
04:00Alajuelense - Real Estelí
04:00Envigado Fútbol Club - Independiente Medellín
04:00Club Deportivo Mineros de Zacatecas - Tampico Madero
05:00Sporting Kansas City - Minnesota United
06:05Guadalajara - Club León
06:15Club Deportivo Olimpia - Motagua
13:00Amedspor - İnegölspor
13:00Ankara Demirspor - Ergene Velimeşe Spor
13:00Belediye Vanspor - Serik Belediyespor
13:00Eyüpspor - Etimesgut Belediye Spor Kulubu
13:00Hacettepe - Gümüşhanespor
13:00Hekimoğlu Trabzon - Çorum Belediyespor
13:00Kahramanmaraşspor - Afjet Afyonspor
13:00Karacabey Belediyespor - Pendikspor
13:00Konyaspor 1922 - Kastamonuspor
13:00Sakaryaspor - Elazığspor
13:00Tarsus İdman Yurdu - Turgutluspor
13:00Utaş Uşakspor - Sarıyer
13:00Bayrampaşa - Modafen Spor
13:00Pogoń Szczecin - Elana Toruń
15:00Tabor Sežana - Celje
15:30Al-Nasr Kahire - Gomhoreyet Shebeen
16:00Al-Sahel Kuwait - Naser Sporting Club
16:00Bright Stars - Kampala Capital City Authority
17:00Mohun Bagan - Odisha
17:00Pro Sesto - Calcio Como
17:30Estrela da Amadora - Farense
17:45Al-Muharraq - Town
17:45Busaiteen Club - Hala
18:00FK - Metalac Gornji Milanovac
18:30Jahra SC Kuwait - Salibikhaet
18:30Kuwait - Fahaheel
18:45Olimpija Ljubljana - Maribor
19:00Eupen - Mechelen
19:00Huarte - Beti Kozkor
19:00Drezga - Kom Podgorica
19:00Bokelj - Berane
19:00Mornar - Grbalj
19:00Ibar Rozaje - Arsenal Tivat
19:00Igalo 1929 - Jedinstvo Bijelo Polje
19:30Club Deportivo Cantolagua - Lourdes
20:00Jerv - Grorud
20:00Tychy - Widzew Łódź
20:30Roskilde - Akademisk Boldklub
20:55Zory Luhansk - Leicester City (beIN SPORTS MAX 1 HD)
20:55Lille - Sparta Prag (beIN SPORTS HD 2)
20:55LASK - Tottenham (beIN SPORTS MAX 2 HD)
20:55Sivasspor - Villarreal (beIN SPORTS HD 1)
20:55AC Milan - Celtic (beIN SPORTS HD 4)
20:55Milan - Celtic
20:55Athens - Braga
20:55Feyenoord - Dinamo Zagreb
20:55Crvena Zvezda - Hoffenheim
20:55Gent - Slovan Liberec
20:55Karabağ - Maccabi Tel Aviv
20:55LASK Linz - Tottenham Hotspur
20:55Lille - Sparta Prague
20:55CSKA Moskova - Wolfsberger
20:55Royal Antwerp - Ludogorets 1945
20:55Sivasspor - Villarreal
20:55Zorya Luhansk - Leicester City
21:00Tenerife - Sabadell
21:00Real Oviedo - Alcorcón
21:00Almería - Mallorca
21:00Botafogo Ribeirao Preto - Ferroviário Atlético Clube
21:00Esbjerg - Kolding
23:00Arsenal - Rapid Wien (beIN SPORTS MAX 1 HD)
23:00AZ Alkmaar - Napoli (beIN SPORTS HD 2)
23:00AS Roma - Young Boys (beIN SPORTS MAX 2 HD)
23:00Omonia - PAOK
23:00Arsenal - Rapid Wien
23:00Alkmaar - Napoli
23:00Benfica - Lech Poznań
23:00Cluj - CSKA Sofia
23:00Granada - Eindhoven
23:00Molde - Dundalk
23:00Nice - Bayer 04 Leverkusen
23:00Rangers - Standard Liège
23:00Real Sociedad - Rijeka
23:00Roma - Young Boys
23:00Slavia Prague - Hapoel Be'er Sheva
23:30Sporting de Gijón - Albacete Balompié
00:00Gran Valencia - Zamora
00:30Solola - Deportivo San Pedro
01:00Goiás Esporte Clube - São Paulo
01:15Union La Calera - Junior de Barranquilla
03:30Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense - Club Guaraní
03:30Gremio - Guarani (S SPORT HD)
03:30Club Deportivo Universidad Católica - River Plate Montevideo
03:30Vasco da Gama - Defensa y Justicia
04:00Jaguares de Córdoba Fútbol Club - Atlético Bucaramanga
04:00Pumas Tabasco - Atlante
06:00Cruz Azul - Club Universidad Nacional
16:00Tuzlaspor - İstanbulspor (TRT Spor HD)
16:00Tuzlaspor - İstanbulspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
17:00Doxa Katokopias - Anorthosis Famagusta
18:15Cherno More Varna - Etar 1924 Veliko Tarnovo
18:15Voluntari - Academica Clinceni
19:00Bursaspor - Ümraniyespor (TRT Spor HD)
19:00Bursaspor - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Karmiotissa Polemidion - Salamis Famagusta
19:30Beşiktaş - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 1)
19:30Beşiktaş - Kasımpaşa
20:00Bohemians 1905 Prag - Pardubice
20:00Quevilly - Bastia-Borgo
20:00Villefranche - Orléans
20:00Polonia Warszawa - Sokół Aleksandrów Łódzki
20:30Rapid Wien - Kapfenberger
20:30Amstetten - Avusturya Lustenau
20:30Fortuna Düsseldorf - Darmstadt 98
20:30Holstein Kiel - Bochum
20:30Barnsley - Bournemouth (beIN SPORTS HD 2)
20:30Barnsley - Bournemouth
20:30Holstein Kiel - Bochum (S SPORT 2 HD)
20:30Juniors - Austria Klagenfurt
20:45Maastricht - Graafschap
20:45Telstar - Cambuur
21:00Magdeburg - Meppen
21:00Køge - Helsingør
21:00Skive - Hobro
21:00Stade Lausanne-Ouchy - 1900
21:00Odense Boldklub - Fodbold
21:30Argesul Pitesti - Dinamo București
22:00Boulogne - Lyon-Duchère
22:00Bourg-Péronnas - Avranches
22:00Red Star Saint-Ouen - Annecy
22:00Sète 34 - Créteil-Lusitanos
22:00Mans - Stade Briochin
22:00Concarneau - Stade Lavallois
22:00Grasshopper Club Zürich - Kriens
22:00Neuchâtel Xamax - Aarau
22:00Budafoki MTE-Ujbuda - Újpest
22:00Sparta Rotterdam - Emmen
22:25Grazer - Wacker Innsbruck
22:30Cracovia - Wisła Kraków
22:30Dungannon Swifts - Coleraine
22:30Hertha Berlin - Union Berlin (S SPORT 2 HD)
22:30Hertha - Union Berlin
22:45Zulte Waregem - Anderlecht
22:45Zulte Waregem - Anderlecht (tivibu SPOR 2 HD)
22:45Queen of the South - Inverness
23:00Almere City - Utrecht
23:00Helmond Sport - Ahead Eagles
23:00Nimes - Marsilya (beIN SPORTS MAX 1 HD)
23:00Ascoli Calcio 1898 - Delfino Pescara 1936
23:00Aston Villa - Newcastle (S SPORT HD)
23:00Athletic Bilbao - Celta Vigo (spor SMART HD)
23:00Nîmes Olympique - Olympique de Marseille
23:00Athletic Bilbao - Celta de Vigo
23:30Penafiel - Leixões
00:00Deportivo Táchira - Aragua
03:40Patriotas - Millonarios Fútbol Club
08:00Consadole Sapporo - Cerezo Osaka
08:00Kashiwa Reysol - Nagoya Grampus
08:00Shimizu S-Pulse - Kawasaki Frontale
10:00Yokohama - Sagan Tosu
12:00ACSF Vointa Turnu Magurele - Comuna Recea
12:00Concordia Chiajna - Slatina
12:00Farul Constanța - Csikszereda Miercurea Ciuc
12:00Gloria Buzău - Aerostar Bacau
12:00Resita - Ripensia Timisoara
12:00Pandurii Targu - U Craiova 1948
13:30Giresunspor - Eskişehirspor (TRT Spor HD)
13:30Giresunspor - Eskişehirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
13:30Gençlerbirliği - Alanyaspor (beIN SPORTS HD 1)
13:30Göztepe - Kayserispor (beIN SPORTS HD 2)
13:30Gençlerbirliği - Alanyaspor
13:30Göztepe - Kayserispor
14:00Lokomotiv Moskova - Rubin Kazan
15:00Eintracht Braunschweig - Pauli
15:00Greuther Furth - Heidenheim
15:00Hamburger - Hannover 96
15:00Osnabruck - Karlsruher
15:00Hamburg - Hannover (S SPORT 2 HD)
15:30Reading - Nottingham Forest
15:30Reading - Nottingham Forest (beIN SPORTS HD 4)
15:30Burnley - Everton (S SPORT HD)
15:30Burnley - Everton
16:00Opava - Banik Ostrava
16:00Frosinone Calcio - ChievoVerona
16:00SPAL - Pisa 1909
16:00Cremonese - Virtus Entella
16:00Lecce - Unione Venezia
16:00Salernitana 1919 - Cittadella
16:00Konyaspor - BB Erzurumspor (beIN SPORTS HD 2)
16:00Y.Malatyaspor - M.Başakşehir (beIN SPORTS HD 1)
16:00Menemenspor - Bandırmaspor (TRT Avaz HD)
16:00Menemenspor - Bandırmaspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
16:00Boluspor - Altay (TRT Spor HD)
16:00Boluspor - Altay (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:00Levante - Getafe (spor SMART HD)
16:00Levante - Getafe
16:00Konyaspor - Erzurumspor
16:00Yeni Malatyaspor - İstanbul Başakşehir
16:30Spartak Moskova - Tambov
17:00Jagiellonia Białystok - Warta Poznań
17:00Spezia - Lazio (beIN SPORTS HD 3)
17:00Spezia Calcio - Lazio
17:30Reggina Calcio - Brescia Calcio
17:30E.Frankfurt - B.Dortmund (S SPORT 2 HD)
17:30Köln - Wolfsburg
17:30Arminia Вielefeld - Mainz 05
17:30Eintracht Frankfurt - Borussia Dortmund
17:30Freiburg - Borussia Monchengladbach
18:00Fastav Zlín - Jablonec
18:00Sigma Olomouc - Příbram
18:00Vejle Boldklub - Midtjylland
18:00Brentford - Blackburn Rovers
18:00Bristol City - Birmingham City
18:00Coventry City - Rotherham United
18:00Huddersfield Town - Queens Park Rangers
18:00Millwall - Derby County
18:00Norwich City - Sheffield Wednesday
18:00Preston North - Wycombe Wanderers
18:00Coventry - Rotherham (beIN SPORTS MAX 2 HD)
18:00Stoke City - Middlesbrough
18:00Manchester City - Fulham (S SPORT HD)
18:00Swansea City - Luton Town
18:00Watford - Cardiff City
18:00Alloa Athletic - United
18:00Dundee - Arbroath
18:00Greenock Morton - Heart of Midlothian
18:00Raith Rovers - Dunfermline Athletic
18:00Hamilton Academical - Kilmarnock
18:00Livingston - Dundee United
18:00Motherwell - Hibernian
18:00Mirren - Aberdeen
18:00Manchester City - Fulham
18:15Sevilla - Real Madrid (spor SMART HD)
18:15Waasland-Beveren - Royal Mouscron-Péruwelz
18:15Sevilla - Real Madrid
18:30Waalwijk - VVV-Venlo
18:30Moreirense - Vicente
18:30Vitoria Guimaraes - Portimonense
19:00Austria Wien - Sturm Graz
19:00Rheindorf Altach - Pölten
19:00Trenkwalder Admira Wacker Mödling - Bull Salzburg
19:00Rennes - Lens (beIN SPORTS HD 4)
19:00Balıkesirspor - Samsunspor (TRT Spor HD)
19:00Balıkesirspor - Samsunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Galatasaray - Hatayspor (beIN SPORTS HD 1)
19:00Stade Rennais - Lens
19:00Krasnodar - Rotor Volgograd
19:00Zenit Saint Petersburg - Ural Sverdlovsk Bölgesi
19:00Galatasaray - Hatayspor
19:30Śląsk Wrocław - Raków Częstochowa
20:00Juventus - Torino (beIN SPORTS HD 3)
20:00Juventus - Torino
20:30Viktoria Plzen - Karviná
20:30Bayern Münih - Leipzig (S SPORT 2 HD)
20:30West Ham - Manchester Utd (S SPORT HD)
20:30Atletico Madrid - Valladolid (spor SMART HD)
20:30Oud-Heverlee Leuven - Cercle Brugge
20:30Bayern Munich - Leipzig
20:30West Ham United - Manchester United
20:30Atletico Madrid - Real Valladolid
20:45Fortuna Sittard - Willem
21:00Famalicão - Sporting Lisbon
22:00Legia Warsaw - Lechia Gdańsk
22:00Ajax - Twente
22:45Inter - Bologna (beIN SPORTS HD 3)
22:45Club Brugge - Sint-Truidense
22:45Internazionale Milano - Bologna 1909
23:00Montpellier - Paris Saint Germain (beIN SPORTS HD 4)
23:00Chelsea - Leeds United (S SPORT HD)
23:00Cadiz - Barcelona (spor SMART HD)
23:00Montpellier - Paris Saint-Germain
23:00Chelsea - Leeds United
23:00Cádiz - Barcelona
23:00Zwolle - Vitesse
23:00Botafogo de Futebol e Regatas - Flamengo
23:30Porto - Tondela (S SPORT 2 HD)
23:30Porto - Tondela
01:00Bajai - Ceará Sporting Club
08:00Oita Trinita - Vegalta Sendai
13:30Fatih Karagümrük - Ç.Rizespor (beIN SPORTS HD 1)
14:30Verona - Cagliari (beIN SPORTS HD 3)
15:00WBA - Crystal Palace (S SPORT HD)
15:00Lille - Monaco (beIN SPORTS HD 4)
15:30Paderborn - Nurnberg (S SPORT 2 HD)
16:00Antalyaspor - Ankaragücü (beIN SPORTS HD 1)
16:00Granada - Huesca (spor SMART HD)
16:00Altınordu - Keçiörengücü (TRT Spor HD)
16:00Altınordu - Keçiörengücü (beIN SPORTS MAX 1 HD)
17:00Udinese - Atalanta (beIN SPORTS HD 4)
17:00Roma - Sassuolo (beIN SPORTS HD 3)
17:00Bordeaux - Brest (beIN SPORTS MAX 2 HD)
17:15Sheffield Utd - Leicester City (S SPORT HD)
17:30Werder Bremen - Stuttgart (S SPORT 2 HD)
18:15Osasuna - Real Betis (spor SMART HD)
19:00Reims - Nice (beIN SPORTS HD 4)
19:00Adana Demirspor - Akhisarspor (TRT Spor HD)
19:00Adana Demirspor - Akhisarspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Denizlispor - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)
19:30Tottenham - Arsenal (S SPORT HD)
20:00Crotone - Napoli (beIN SPORTS HD 3)
20:00Schalke 04 - B.Leverkusen (S SPORT 2 HD)
20:30Villarreal - Elche (spor SMART HD)
22:15Liverpool - Wolverhampton (S SPORT HD)
22:45Sampdoria - Milan (beIN SPORTS HD 3)
23:00Metz - Lyon (beIN SPORTS HD 4)
23:00Alaves - Real Sociedad (spor SMART HD)
19:30Trabzonspor - Sivasspor (beIN SPORTS HD 1)
22:30Hoffenheim - Augsburg (S SPORT 2 HD)
22:45Ajaccio - Le Havre (beIN SPORTS HD 4)
22:45Fiorentina - Genoa (beIN SPORTS HD 3)
23:00Brighton - Southampton (S SPORT HD)
23:00Eibar - Valencia (spor SMART HD)
23:00Paris Saint Germain - Başakşehir (beIN SPORTS HD 1)
19:30Göztepe - Alanyaspor (beIN SPORTS HD 1)
19:30Hatayspor - BB Erzurumspor (beIN SPORTS HD 2)
23:00M.Tel Aviv - Sivasspor (beIN SPORTS HD 1)
22:30Wolfsburg - E.Frankfurt (S SPORT 2 HD)
23:00Leeds United - West Ham (S SPORT HD)
15:30Wolverhampton - Aston Villa (S SPORT HD)
17:30B.Dortmund - Stuttgart (S SPORT 2 HD)
18:00Newcastle - WBA (S SPORT HD)
20:30Union Berlin - Bayern Münih (S SPORT 2 HD)
20:30Manchester Utd - Manchester City (S SPORT HD)
23:00Everton - Chelsea (S SPORT HD)
08:50Celtics - BullsCanlı
08:42Russian Bears - American EaglesCanlı
08:30Flying Falcons - DragonsCanlı
08:20Kamchatka - KubanCanlı
07:30Beijing Royal F - Qingdao Eagles |N|Canlı
09:20Dinamo-pro - Spartak-pro
10:30TianJin Steel - Nanjing Monkey King
11:30Shaanxi Xinda - Hunan Yongsheng
12:00Samara - Zenit Saint-Petersburg
12:05Zenit-pro - Europa-pro
12:35Erofey-pro - Amur-pro
13:00Avtodor - Lokomotiv Kuban
13:00Barangay Ginebra San Miguel - Talk 'N Text Tropang Texters
13:00Seoul SK Knights - Changwon LG Sakers
13:05Aisin Seahorses - Ryukyu Golden Kings Okinawa
13:05Akita Northern Happinets - Niigata Albirex
13:05Hiroshima Dragonflies - Shiga Lakestars
13:05Hitachi SunRockers - Yokohama B-Corsairs
13:05Kyoto Hannaryz - Mitsubishi Diamond Dolphins
13:05Levanga Hokkaido - Chiba Jets
13:05Shimane Susanoo Magic - SAN-EN NeoPhoenix
13:05Shinshu Brave Warriors Nagano - Osaka Evessa
13:05Toyama Grouses - Toyota Alvark Tokyo
13:25Utsunomiya Brex - Toshiba Brave Thunders Kanagawa
14:30Henan Shedian Laojiu - Chongqing Lanling
14:35Foshan Long Lions - Liaoning Dinosaurs
15:00Xinjiang Flying Tigers - Shandong Heroes
15:00Saigon Heat - Thang Long Warriors
17:15Ufimets - Moskova
18:00Afyon Bld. - Bursaspor (tivibu SPOR 2 HD)
18:00Türk Telekom - OGM Orman (tivibu SPOR 3 HD)
18:00Samara - Kupol-Rodniki
18:00Afyon Belediye - Bursaspor
18:00Tofaş - Fethiye Belediye
18:00Türk Telekom - Ormanspor
19:00ČEZ Basketball Nymburk - Sluneta Usti nad Labem
19:00Rusichi Kursk - Metalurg Magnitogorsk
19:30Kataja Basket Club - Lapuan Korikobrat
19:30Kauhajoen Karhu - Kaarinan
20:00Opava - Future Stars Prague
20:00Sibenka - Split
20:00Omonia - Limassol
20:00Kalev Cramo - Tartu Ulikool Rock
20:00Znicz Basket Pruszkow - Dziki Warszawa
20:00Lucenec - Inter B Bratislava
20:00Baník Handlová - Iskra Svit
20:15Darüşşafaka - Beşiktaş (tivibu SPOR 3 HD)
20:15Bahçeşehir Klj - Galatasaray (tivibu SPOR 2 HD)
20:15Bahçeşehir Koleji - Galatasaray Medical Park
20:15Darüşşafaka - Beşiktaş
20:30Bakken Bears - Horsens Basketball Club
20:302B Control Trapani - Udine
20:30Tallinna Ulikool Kalev - Pärnu
20:30Taltech - Rakvere Tarvas
20:30Pogon Prudnik - Sokol Lancut
22:45JL Bourg - Venezia (S SPORT 2 HD)
22:45Bourg - Reyer Venezia Mestre
23:15Real Madrid Baloncesto - Saski Baskonia
23:15Real Madrid - Baskonia (spor SMART HD)
20:00CSKA Moskova - Olympiacos SFP Pireus
20:00Zenit Saint-Petersburg - Fenerbahçe
20:00CSKA Moskova - Olympiakos (beIN SPORTS HD 3)
20:00Zenit Basket - Fenerbahçe Beko (beIN SPORTS HABER HD)
20:30Bilbao Basket - MoraBanc Andorra
20:30Venezia - JL Bourg (S SPORT 2 HD)
22:05Maccabi Tel Aviv - Crvena zvezda
22:05Maccabi Fox - Kızılyıldız (beIN SPORTS HD 3)
22:45Olimpia Milano - Panathinaikos
22:45Olimpia Milano - Panathinaikos (beIN SPORTS HD 4)
23:00Valencia - Alba Berlin
19:00Pınar Karşıyaka - Bahçeşehir Klj (tivibu SPOR 2 HD)
19:30Anadolu Efes - Saski Baskonia
19:30Anadolu Efes - Baskonia (beIN SPORTS HD 3)
21:00Žalgiris - Barcelona Bàsquet
21:00Zalgiris Kaunas - Barcelona (beIN SPORTS HD 4)
22:30Bayern Munich - Khimki
22:30Bayern Münih - Khimki Moskova (beIN SPORTS HD 3)
23:00Real Madrid Baloncesto - ASVEL Lyon-Villeurbanne
23:00Real Madrid - Asvel Villeurbanne (beIN SPORTS HD 4)
13:00Fethiye Bld. - Darüşşafaka (tivibu SPOR 2 HD)
15:15Beşiktaş - Türk Telekom (tivibu SPOR 2 HD)
17:30Gaziantep Basket - Tofaş (tivibu SPOR 2 HD)
18:00Athens - PAOK
18:00Aris Thessaloniki - Promitheas Patras
18:00Harilaos Trikoupis - Iraklis
18:00Kolossos Rodou - Larisa Basket
20:00Iberostar Tenerife Canarias - Obradoiro
20:00Galatasaray - Büyükçekmece (tivibu SPOR 2 HD)
20:30Peristeri - Lavrio
22:45Baloncesto Fuenlabrada - Valencia
22:45FIATC Joventut Badalona - Basket Zaragoza 2002
13:00Petkimspor - Anadolu Efes (tivibu SPOR 2 HD)
15:15Bursaspor - Pınar Karşıyaka (tivibu SPOR 2 HD)
15:15Beşiktaş - OGM Orman (tivibu SPOR HD)
17:30Fenerbahçe Beko - Afyon Bld. (tivibu SPOR 2 HD)
20:00OGM Orman - Bahçeşehir Klj (tivibu SPOR 2 HD)
16:00Mersin BB - Galatasaray (tivibu SPOR HD)
14:00Adana Basket - Galatasaray (tivibu SPOR HD)
08:50Marsel Kurmaev - Vladislav DavidovCanlı
08:46Ruslan Lavrentiev - GestCanlı
08:45Kryuchkov, Evge - Tolmachev, Ivan |N|Canlı
08:30Anastasiya Anufryieva - Ksenia KolesnikovaCanlı
08:19Milena Sumarokova - Viktoria GlotovaCanlı
08:17Dmitriy Zaharkin - Kirill MalyshevCanlı
08:00Aleksander Vasilevski - Alexandr ZhevnyakCanlı
08:00Alexei Doroshenko - Dmitry MartynyukCanlı
08:00Dmitriy Sanchenko - Vladimir SudrabCanlı
07:59Alina Konchakova - Angelina PaskhalidiCanlı
07:45Ruslan Vetrov - Alexey KremnevCanlı
10:00İlkel - Tomas Jirousek
10:00Giovanni Oradini - Sarp Agabigun
10:00Mircea-Alexandru Jecan - Baran Cengiz
10:00Stefan Palosi - Khumoun Sultanov
10:00Polina Bakhmutkina - Andreea Amalia Rosca
10:00Sapfo Sakellaridi - Gergana Topalova
10:00Sofia Milatova - Hurricane Tyra Black
10:00Thomas Fancutt - Philip Sekulic
11:00Carlos Sanchez Jover - Fermin Tenti
11:00Juan Pablo - Martin Tiffon
11:00Sidharth Rawat - Simon Beaupain
11:00Elina Avanesyan - Joelle Kissell
11:00Zhibek Kulambayeva - Aouni
11:00Ziva Falkner - Lexie Stevens
11:00Adrian Andreev - Francisco Andreu Garcia
11:00Alejandro Garcia - Pablo Vivero Gonzalez
11:00Alvaro Lopez San Martin - Roman Andres Burruchaga
11:00Arthur Reymond - Clement Tabur
11:00Benjamin Pietri - Carlos Lopez Montagud
11:00Alexander Erler - Luca Giacomini
11:00Eliakim Coulibaly - Jack Gibbens
11:00Fausto Tabacco - David Pichler
11:00Giorgio Tabacco - Matias Franco Descotte
11:00Moez Echargui - Kenneth Raisma
11:00Sada Nahimana - Bojana Marinkovic
11:05Yaraslau Shyla - Juan Bautista Torres
11:05Daria Mishina - Salma Ziouti
11:30Martin Dimitrov - Flavio Cobolli
11:30Matteo Gigante - Holger Vitus Nodskov Rune
11:30Sebastian Gima - Mikhail Minakov
11:30Jantje Tilbuerger - Julia Avdeeva
12:30Erik Crepaldi - Stefano Baldoni
12:30Hady Habib - Damien Wenger
12:30Karim-Mohamed Maamoun - Adam El Mihdawy
12:30Niels Visker - Houkes
12:30Omar El-Moslemany - Juan Bautista Otegui
12:30Anastasia Zolotareva - Yekaterina Dmitrichenko
12:30Helene Scholsen - Erika Andreeva
12:30Eric Vanshelboim - Oriol Roca Batalla
12:30Inigo Cervantes Huegun - Kenny de Schepper
12:30Javier Barranco Cosano - Pedro Vives Marcos
12:30John Echeverria - Arthur Cazaux
12:30Sergi Perez Contri - Alberto Barroso Campos
12:30Luca Potenza - Colin Sinclair
12:30Skander Mansouri - Pierre Delage
12:30Anita Husaric - Linda Fruhvirtova
12:30Olivia Gram - Marie Villet
13:00Adriana Rajkovic - Sakura Hosogi
13:00Anja Wildgruber - Natalie Augustinova
13:00Baykal/Türkmen - Pislak/Anil
13:00Aksu/Erel - Jecan/Palosi
13:00Donski/Lazarov - Gursoy/Cepel
14:00Nikol Palecek - Arlinda Rushiti
14:00Paolo Lorenzi - Bernabe Zapata Miralles
14:00Vega Hernandez/Oliveira - Coppejans/Martos Gornes
14:00Anastasia Zakharova - Herdzelas
14:00Jose Francisco Vidal Azorín - Ignacio Monzon
14:00Mykyta Mashtakov - Aldin Setkic
14:00Oleksii Krutykh - Alex Barrena
14:00Saki Imamura - Muthu Aadhitiya Senthilkumar
14:00Anna Siskova - Federica Prati
14:00Hana Mortagy - Anastasia Tikhonova
14:00Jennifer Luikham - Anna Kubareva
14:00Michael - Miguel Damas
14:00Nicolas Moreno De Alboran - Eduard Esteve Lobato
14:00Timofey Skatov - Thomas Deschamps
14:00Constantin Bittoun Kouzmine - Kristjan Tamm
14:00Jean Thirouin - Sebastian Prechtel
14:00Omar Giacalone - Mats Rosenkranz
14:00Tomas Lipovsek Puches - Titouan Droguet
14:01Anastasia Nefedova - Noel Saidenova
14:30Black/Glaude - Prisacariu/Rosca
15:30Quentin Halys - Henri Laaksonen
15:30Tena Lukas - Jacqueline Cabaj Awad
15:30Arjun Kadhe - Fabrizio Ornago
15:30Johan Nikles - Louis Allen
15:30Ines Murta - Tina Cvetkovic
15:30Jessie Aney - Barbora Matusova
15:30Julia Klimovicz - Carolina Meligeni Rodrigues Alves
15:30Ksenia Laskutova - Lovric
15:30Lamis Alhussein Abdel Aziz - Julia Garcia
15:30Gati/Guizani - Berberovic/Husaric
15:30Gram/Scilipoti - Berriri/Mornagui
15:30Atmane/Coulibaly - Descotte/Echargui
15:30Pichler/Erler - Zukas/Roveri Sidney
15:30Weightman/Gibbens - Ghorbel/Ouakaa
15:35Miljan Zekic - Manish Sureshkumar
16:00Arthur Rinderknech - Duje Ajdukovic
16:00Diaz Acosta/Lopez Villasenor - Cornut-Chauvinc/Tabur
16:30Barranco Cosano/Winter Lopez - Barroso Campos/Mardones
16:30Boyer/Moro Canas - Kravchenko/Lopez San Martin
16:30Roca Batalla/Cervantes Huegun - Marrero Curbelo/Echeverria
16:30Connor Farren - Jesse Flores
16:30Leonardo Telles - Alejandro Jose Gandini
16:30Nicolas Jarry - Zane Khan
17:00Hugo Grenier - Frederico Ferreira Silva
17:00Dutra Da Silva/Romboli - Doumbia/Reboul
17:30Sousa/Falcao - Cacao/Faria
17:30Zapata Miralles/Taberner - Glasspool/Heliovaara
17:30Christian Langmo - Nick Hardt
17:30Felix Corwin - Gonzalo Lama
17:30Jose Olivares - Conner Huertas Del Pino
17:30Ricardo Rodriguez - Peter Bertran
18:00Rowland Phillips - Justin Butsch
18:30Matos/Menezes - Galdos/Mena
19:30David - Alex Rybakov
20:30Roberto Carballes Baena - Kopriva